חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

DOVE ו- Saloona משתפות פעולה בפרויקט "יופי אמיתי" ליום האשה

DOVE ו- Saloona משתפות פעולה בפרויקט "יופי אמיתי" ליום האשה

לרגל יום האשה הבינלאומי, DOVE ו- Saloona משלבים ידיים בפרויקט חדש בשם "יופי אמיתי", במטרה לתת ייצוג אופנתי, נשי ועוצמתי למודלי יופי מגוונים ולהציג את השלמות של היופי הנשי בקרב כל הנשים. פרויקט זה הוא חלק מאג'נדה רבת שנים המבקשת לאתגר את הגדרת היופי הצרה שהתרבות מכתיבה כיום. מתוך תפיסת עולם זו, נעשה שימוש בפרזנטוריות המייצגות את קהל הנשים באופן ריאליסטי ומעורר הזדהות ולא נעשה שימוש בפוטושופ בצילומים. 

במסגרת הפרויקט, נבחרו 6 נשים מרקעים שונים, אשר לכל אחת סיפור אישי מורכב, כאשר המכנה המשותף הוא התמודדותן עם הגדרות היופי הנשי בחברה, והקבלה העצמית שהגיעה לאחר שנים של מאבקים ואתגרים. כל אחת מהנשים הצטלמה לקליפ קצר, בו היא מספרת על חוויותיה לאורך השנים ומשתפת על הדרך שעברה במסע לדימוי עצמי. אחת הנשים היא הזמרת והשחקנית ג'וזי כץ, שמספרת בקמפיין: “יופי הוא בעיני המתבונן. למרות שזו קלישאה ידועה, זה באמת נכון. כל אחד מאיתנו אוהב דברים אחרים...זו גם הסיבה שלקחתי חלק בפרויקט המקסים הזה,כדי להגיד לנשים בכל גיל שהערות וביקורת תמיד יהיו. הדבר החשוב ביותר הוא לחייך אל מול המראה ולהיות שלמים מבפנים עם מראה הגוף. 

הקמפיין, בניהול משרד הפרסום McCAN, יעלה במתחם מיוחד באתר SALOONA, כמו גם ברחבי ברשת. במקביל, שלטי חוצות של המשתתפות בפרויקט יעלו בתחנות האוטובוס ובנקודות שילוט נבחרות ברחבי הארץ.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד