חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיתוף פעולה חדש בין רשת הגמילה אלן קאר לבין "הבצפר"

שיתוף פעולה  חדש בין רשת הגמילה אלן קאר לבין "הבצפר"

״אלן קאר״ הרשת הבינלאומית לגמילה מעישון  חברה לשיתוף פעולה יוצא דופן עם  "הבצפר״, בית הספר של חברות הפרסום והדיגיטל, בכדי לייצר סדרת כרזות מיוחדות שישנו את התחושות הקשות של אותם מעשנים בדרך קריאיטיבית ותרתום אותם להמשיך לנסות להיגמל מעישון עד שיצליחו בפעם האחרונה ולתמיד״ וזאת על מנת לשנות את מחשבתם ולתת להם תקווה.

 

במסגרת אירוע האקתון שהתקיים ב״הבצפר״, קיבלו הסטודנטים את הבריף ויצאו לדרך לעיצוב ותכנון סדרת כרזות. את התוצרים היצירתיים מציגים בתערוכה נודדת בין שלושת סניפי אלן קאר בתל אביב, רחובות וחיפה, בימים אלה ממוקמת בחיפה.

 

מבין הכרזות שכיכבו הייתה זו סדרת כרזות שהשתמשה בהומור ובסוג של אשליה אופטית, התנגשות בין המידע שרואה העין לבין דפוסי החשיבה של המוח, על ידי שימוש בתמונות של אנשים מן המניין, שכביכול נגמלו מעישון, הדומים בחזותם לאנשים דגולים בתחומים שונים (איינשטיין, מנדלה והרצל) וגם שמם דומה תוך העברת מסר כי לא צריך להיות משהו מיוחד בכדי להצליח להיגמל מעישון, כל אחד יכול. לדוגמה, באחת הכרזות מופיע אדם הדומה לאלברט איינשטיין, כאשר מיוחס לו בכרזה הציטוט "רק מי שלוקח החלטה להפסיק לעשן, מגלה כמה קרובה היא הגמילה", כאשר על החתום אלברט זילברשטיין. סדרת כרזות נוספת, מנסה לנטרל את החרדה הקיימת אצל המעשן שהחיים אחרי העישון הולכים להשתנות, ומנסה להרגיע בצורה יצירתית כי שום דבר לא ישתנה, הכל יישאר אותו דבר –לדוגמה, עדיין יתבאסו כי הברמן מוזג את הבירה לא ראוי אך לפחות החשק לסיגריה עם הבירה ייעלם.

 

 

לדברי אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר: "מטרתנו בפעילות השוטפת שלנו בכלל ובמסגרת שיתוף הפעולה עם הבצפר, היא להגיע לאותם אנשים שניסו בדרכים שונות להיגמל ולסייע להבין כי אין מקרה אבוד".

 

לדברי יגאל בראון, מנכ"ל הבצפר: "אנו שמחים להעניק שוב ושוב הזדמנויות לסטודנטים שלנו להתנסות בעבודה מול לקוחות אמיתיים, הסטודנטים הציגו תוצרים מרשימים שיכולים לשרת את אלן קאר במתן תקווה למעשנים".


כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד