חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Digitalent נבחר לבית ספר הדיגיטל היחיד במסגרת המכרז של הרשות לחדשות להכשרת הון אנושי להייטק במסלול חרום

מאשה דשקוב. צילום: ליאת מנדל (הגדל)
מאשה דשקוב. צילום: ליאת מנדל

Digitalent בית הספר המוביל למקצועות השיווק והדיגיטל, נבחר להיות אחד מ- 12 מכללות הרשאיות להכשיר הון אנושי להייטק במקצועות תומכים פיתוח ובית הספר היחיד ברשימה המתמחה במקצועות הדיגיטל, במסגרת המכרז של הרשות לחדשנות אשר התחייבה להשקיע 139 מיליון שקלים בהשמת עובדים להייטק.

 

בית הספר זכה בתקציב של מיליוני שקלים על מנת להכשיר מאות תלמידים אשר יקבלו מלגה מיוחדת. כמו כן, חלקם הגדול מהתלמידים אף יזכו להתחייבות להעסקה בחברות הייטק ובחברות אחרות בהתאם לעמידה בקריטריונים של בית הספר תוך חצי שנה מתום סיום הלימודים. תקציב הזכייה הולך להגדיל משמעותית את היקפי הפעילות של בית הספר שנחשב למוביל בתחום הכשרות למקצועות הדיגיטל בישראל.

 

המקצועות שנבחרו ללימודים הם:


-       קורס מנהלי קמפיינים PPC: קורס מעשי בקידום אתרים ממומן וניהול קמפיינים בדיגיטל שפותח בשיתוף עם החברות המעסיקות המובילות בישראל ועומדת בדרישותיהם.


-       קורס ניהול תוכן ומדיה חברתית: במסגרת הקורס יוכשרו התלמידים לבניית אסטרטגיית תוכן וקישורה למטרות העסקיות של הארגון, יצירת תוכן בפורמטים השונים, כלים לניהול נכון של תוכן בפלטפורמות העומדות לרשותנו, הפצת התוכן ומדידה בפלטפורמות הרבות .


-       קורס מנהלי :eCommerce הקורס כולל היכרות עם תחום ה-eCommerce,  מבנה אתר ובניית קטלוג מוצרים, בחירת טכנולוגיות שונות לאתר, היכרות עם פלטפורמות למכירה, קידום האתר, ועוד.

 

מדובר בהכשרות קצרות וממוקדות בנות כ- 4-5 חודשים בשעות הערב, ושמועברות על ידי מומחי דיגיטל מובילים בארץ בצורה מקוונת - בלייב, זאת על מנת לאפשר גם לתושבי הפריפריה לקחת חלק בתכנית. 

 

בנוסף, בית הספר יפעיל שיטות סינון ומבחני כניסה מחמירים וזאת על מנת לעמוד בדרישות המעסיקים בתעשיית ההייטק, אשר דורשת, בין היתר, השכלה אקדמאית או השכלה על תיכונית משמעותית אחרת, ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה, שליטה באקסל ויכולות אנליטיות מובהקות. בתוכנית תינתן עדיפות לסטודנטים שנה ג' במגוון תחומי לימוד (לאו דווקא טכנולוגיים או מדעיים) אשר יוכלו לשלב את לימודיהם בסמסטר האחרון של התואר לצד תכנית ההכשרה והשמה מובטחת לתפקיד ראשוני וגם לאקדמאים שלא הצליחו להשתלב בשוק העבודה בלאחר סיום התואר. 

 

מאשה דשקוב מנכ"לית ומייסדת Digitalent מציינת: "אנחנו נרגשים לקראת הפרויקט הגדול והכל כך חשוב. בית הספר Digitalent תמיד שאף למצוינות ולאחוזי השמה הגבוהים בענף. אנחנו שמחים שהרשות לחדשנות זיהתה לראשונה את מקצועות הדיגיטל כחלק ממקצועות תומכי פיתוח ומוכנה לעודד הכשרות והשמות גם במקצועות אלו. מקווים שזה סממן ראשון לכך שקטגורייה של מקצועות דיגיטל הכוללת נכון להיום מעל 20 מקצועות והתמחויות שונות, מקבלת הכרה רחבה והופכת לתחום רשמי בעל פוטנציאל תעסוקתי והשתכרותי גבוה. אנחנו נפעל בכל הכוח על מנת לעמוד בקריטריונים של הרשות ולהכניס מאות רבות של עובדים חדשים ואיכותיים לשוק העבודה כבר בשנה הקרובה".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד