חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Laline, הרשת לטיפוח הגוף ומוצרי האווירה בשיתוף פעולה ראשון עם מארינה מקסימיליאן

הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף ומוצרי האווירה בשיתוף פעולה עם הזמרת, היוצרת והשחקנית המצליחה, מארינה מקסימיליאן במסגרתה תשיק הרשת מארזי מתנה במהדורה מוגבלת עם קולקציית הנרות החדשה לחורף.

צילום: דור שרון. (הגדל)
צילום: דור שרון.

Laline, הרשת הבינלאומית לטיפוח הגוף ומוצרי האווירה חתמה היום על שיתוף פעולה עם הזמרת, היוצרת  והשחקנית מארינה מקסימיליאן המשיקה בימים אלה את אלבומה  החדש "ביחד" המסמל את החיבור שלה לבית, המוטיב המרכזי של יצירתה החדשה.

כחלק מהשקת האלבום נולד גם שיתוף הפעולה היצירתי עם רשת 
Laline במסגרתו

תציע הרשת מארזי מתנה במהדורה מוגבלת אשר עוצבו במיוחד עם קולקציית הנרות החדשה לימי החורף ולשיתוף הפעולה וכוללים: נרות מהקולקציה החדשה, מוצרי גוף, אלבום גלויות אשר עוצב ע"י מארינה, וקוד להורדת השירים מהתקליט החדש: "ביחד".

 

קולקציית Marina Maximillian X Laline הכוללים QR קוד לאלבום החדש "ביחד":

 

מארז "ביחד כל הזמן" : קופסה מעוצבת הכוללת נר בניחול פצ'ולי מקולקציית החורף החדשה, קרם ידיים, קצף אמבטיה, קרם גוף ואלבום גלויות,  149.90 שקלים.

 

מארז "הלב שלי בבית": קופסה מעוצבת הכוללת נר רוזווד מקולקציית החורף החדשה, קרם גוף, ספוג רחצה, פילינג גוף ואלבום גלויות, 179.90 שקלים.

 

מארז "בוער בי השינוי": קופסה גדולה מעוצבת הכוללת נר אוליב מקולקציית החורף החדשה, דיפזיור קלאסי, קרם ידיים, מי גוף, קרם גוף ואלבום גלויות, 199.90 שקלים. 


אורי גורן, סמנכ"ל השיווק של ללין, אמר היום: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה של הרשת עם מארינה מקסימיליאן, אשר מהווה לנשים רבות, סמל למשפחתיות, יצירתיות ועוצמה".

 

מארינה מקסימיליאן: "אין דבר חשוב יותר מלטפח את הבית שלנו- המקום ממנו אנחנו מקבלים כוחות לפרוח. ללין, כמו האלבום החדש ״ביחד״ מקדשים וחוגגים בדיוק את זה ותמיד עושים הכל ברמה הכי גבוהה שיש.

לכן החיבור עם ללין הוא כל כך מדויק בשבילי. אני מתרגשת להשיק את המארז המיוחד שלנו ומקווה שתיהנו מהשילוב של האסתטיקה והאמנות"

 


 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד