חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המייקאובר של החסידה: לאומית שירותי בריאות מתחדשת

קרדיט תמונה: יח"צ כללית (הגדל)

עם פתיחת שנת 2022, לאומית שירותי בריאות גאה להציג את מתיחת הפנים הכפולה של החסידה האיקונית של הקופה. אחרי שהזמרת והשחקנית שירי מימון החלה לדובב את החסידה בפרסומות ותשדירי לאומית בטלוויזיה וברדיו, כעת הדמות החדשה מוצגת לראווה בסרטון פרסומת ראשון.

מדובר למעשה בפרסומת הראשונה של מימון ולאומית יחדיו ובעיקר זו שמציגה את החסידה החדשה, שעברה מתיחת פנים רצינית בדמות עבודת אנימציה משמעותית, כאשר חלק מעדכון החסידה כפרזנטורית והבחירה בשירי מימון כ"קול מאחורי החסידה" חייב גם את התאמת הנראות שלה.


בפרסומת החדשה, החסידה מברכת זוג צעיר וממליצה להם, מתחת לחופה, להצטרף לביטוח הסיעודי של מנורה מבטחים ללקוחות לאומית (כי מי יודע מתי נצטרך להשתמש באחד...), כאשר כידוע רק קופות חולים בישראל יכולות לבטח בביטוח סיעודי (חברות ביטוח לא יכולות לעשות כן בעצמן).

זאת, מעבר לתשדיר הרדיו בפריסה ארצית בו היא כבר מפרסמת את השירותים המשלימים של הקופה, כאשר היא תשמש כ"קול של החסידה" בשנתיים הקרובות.


לדברי קרין זאבי הרצקה, מנהלת אגף השיווק בלאומית: "הביטוח הסיעודי מעניק שקט נפשי ומקל על כל המשפחה במקרים פחות משמחים. ניתן להצטרף אליו בכל גיל ולא פחות חשוב, הילדים עד גיל 19 מצטרפים חינם".כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד