חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישראל קטורזה נבחר כפרזנטור לרשת טרקלין חשמל

קטורזה. צילום יח"צ (הגדל)
קטורזה. צילום יח"צ

רשת טרקלין חשמל,  בחרה  באמן והסטנדפיסט ישראל קטורזה כפרזנטור החברה. קטורזה נחשב לאחד מהאומנים המובילים והאהודים בישראל  והוא יובל את הקמפיינים של החברה המונה כ- 50 סניפים ברחבי הארץ ואת אתר הסחר שלה.  זו הפעם הראשונה בעשור האחרון שהרשת בחרה בפרזנטור.   


מסקר  שנעשה עבור רשת  טרקלין במסגרתו  נבדקו מספר אומנים מובילים, עולה כי קטורזה הינו האומן /בדרן המוכר והאהוב בישראל. הוא חוצה גילאים, מעמדות ועדות, ונתפס בפני הנשאלים כאמין וישיר. עוד עולה מהסקר כי העובדה  שלאורך השנים  הוא בוחר בקפידה  את התפקידים על הבמה, בסרטים ובטלוויזיה מיצבו אותו כאומן  מוביל ואיכותי. כמו כן קטורזה, כאב לשבעה ילדים, נתפס בציבור על פי המחקר כמודל לאיש משפחה למופת.

 

כחלק מהמהלך השיווקי, יושק קמפיין  ראשון, רחב היקף,  בתקציב של  מעלה מ  10 מיליון  ש"ח באמצעות משרד הפרסום זרמון שמציג את קטורזה כמי שמסרב להיות הפרזנטור של טרקלין חשמל כי המחירים ברשת יותר מצחיקים ממנו. הקמפיין יתפרס על פני רוב המדיות בישראל ויתרכז בטלוויזיה, בדיגיטל, ברדיו ובנקודות המכירה.

 

ישראל קטורזה מסר: "אני גאה לייצג את טרקלין חשמל ולקדם ערכים של מקצוענות, אמינות ומחירים הגיוניים - ערכים שחשובים כל כך בהתמודדות עם כל אתגרי החיים בכלל ויוקר המחיה בפרט. אני שמח שמותג ישראלי ותיק, מוערך ויציב מקדם ערכים כה חשובים, ואני בטוח שיחד נמשיך להנחיל אותם בציבוריות הישראלית."

 

 שי דגן, מנכ"ל רשת טרקלין חשמל מסר: "הצטרפותו של ישראל קטורזה, הידוע כאיש משפחה למופת, למשפחת טרקלין חשמל, מביאה לידי ביטוי את ערכי הליבה של הרשת. ישראל קטורזה, הפרזנטור החדש של טרקלין חשמל, מהווה מודל של מצוינות, אמינות ומקצוענות וכמי שיודע לדבר בגובה העיניים. הבחירה בו הייתה טבעית לנו והמחקר שערכנו רק אישש את מה שידענו מלכתחילה. הרשת שידועה באמינותה, בשירות הגבוה שלה ובמחירים תחרותיים חיפשה אומן מוביל, גדול ואמין ושמחה על הצטרפותו של קטורזה". 

 

רשת טרקלין חשמל הינה הותיקה ביותר בענף, נוסדה בחיפה לפני כ-73 שנה צמחה עם השנים והפכה לאחת מרשתות החשמל  הגדולות  והמובילות בישראל. הרשת מונה למעלה מ - 50 סניפים בכול רחבי הארץ ולפני מספר שנים השיקה בהצלחה רבה אתר סחר מוביל. הרשת בבעלותו של שאול זילברשטיין שהינו בעל השליטה בחברה הציבורית ברימאג היבואנית הרשמית בין היתר של המותגים המובילים: LG,   בקו, דלונגי, קנווד  ועוד.  ברימאג היא גם הבעלים של 50% מחברת  ישפאר היבואנית הרשמית של: סוני, פלייסטיישן, לנקו ועוד.  

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד