חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

Infomotion החלה לשדר באוטובוסים של "קווים" בעפולה ועמק יזרעאל

חברת Infomotion המציבה מסכי מחשב בתוך כלי תחבורה ציבורית בישראל, החלה לשדר גם באזור עפולה ועמק יזרעאל. באמצעות חברת קווים, שזכתה במכרז משרד התחבורה להחליף את אגד באזור, יוכלו הנוסעים לקבל מידע חדשותי ובידורי, עסקי ובעתיד תחזית מזג אוויר. את המידע יספקו פורטל האינטרנט וואלה, ערוץ הטלוויזיה בשפה הרוסית RTVI ואמצעי מדיה נוספים. בשלב השני של הפרוייקט, עם התקנת מכשירי GPS ותקשורת, יוכלו הנוסעים להתעדכן בזמן אמת ובמידע שישודר ישירות אל האוטובוס.

   

"הצבת המסכים היא חלק מאסטרטגיה שיווקית כוללת של חברת קווים, שבראשה עומד ערך שיפור השירות", אומר שרון גילת, מנהל השיווק של קווים. "באמצעות המסכים יוכלו הנוסעים להתעדכן במידע שהחברה תספק כגון לוח הזמנים של הקו בו הם נוסעים, זמני כניסת ויציאת השבת ושירותים נוספים. אנו נערכים להצבת מסכים דומים באזורים נוספים בארץ, בהם תחל קווים להפעיל את צי האוטובוסים שברשותה".

 

במקביל להצבת המסכים החלה החברה לחבור אל גופי תוכן מקומיים לשידור תכנים שיתאימו לאוכלוסייה באזור. בימים אלה מתנהל משא ומתן עם אחד משלושה מקומונים בעלי נוכחות והשפעה בעפולה זאת במקביל לחבירה לגופי תוכן ארציים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד