הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תחנות המוניות משיבים מלחמה כנגד Get Taxi ומשיקים אפליקציה Taxi To Go‏

21/05/2013
תחנות המוניות משיבים מלחמה כנגד Get Taxi ומשיקים אפליקציה Taxi To Go‏ (הגדל)

"מי פנוי ברוטשילד...אם עד היום הדרך להשיג מונית היית להתקשר לתחנת מוניות, ולהמתין על הקו עד שסדרן התחנה ימצא מונית פנויה עבורך!

אפליקציה Taxi To Go""  שפותחה על ידי חברת  AppGate,  נותנת מענה לקהל הרחב ומציעה מוניות זמינות בכל מקום ובכל שעה, וזאת בזכות שיתוף פעולה עם חברת ISR המספקת את המסכים ברוב המוניות בארץ, המשתמש מזמין מונית האפליקציה מזהה את מיקומו שולחת את המיקום לחברת ISR שמאתר באופן מיידי מונית פנויה בקרבת המשתמש ושלוחת לאפליקציה את שם הנהג, מספר המונית שלו וזמן הגעה שהמונית תגיע למשתמש.

אלפי מוניות רשומים במאגר האפליקציה, על מנת לתת מענה מהיר בכל חלקי הארץ.

לדברי יהודה ברור מאיגוד המוניות:  "מהלך זה משדרג את העבודה בתוך תחנת המוניות, מייעל את השליטה של סדרני התחנה ובסופו של דבר מעניק שירות טוב יותר ללקוחות, מבלי שאף אחד יצטרך לשלם על הדרך עמלה עבור שימוש באפליקציה". 

אור בן שמעון מחברת AppGate מציין כי: באמצעות אפליקציית Taxi To Go""  ניתן יהיה להזמין מונית בלחיצה, לראות אותה על גביי מפה, לדרג נהגים,  להיות בקשר אישי עם הנהג במהלך ההזמנה, לתכנן נסיעות עתידיות וליהנות מעוד המון פיצ'רים מדליקים בעתיד כמו תשלום מהסלולארי, הזמנות נהגים מועדפים ועוד. בפרויקט זה  מעורבים ארבע חברות מהגדולות בארץ, כל אחת בתחומה, והושקעו בו מאות אלפי שקלים. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד