הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אופל משיקה אתר חדש

24/11/2013

האתר מספק לגולשים אפשרות לבחון את רכבי אופל מכל זווית אפשרית בתצוגת 360 ייחודית של פנים הרכב והחוץ. בנוסף, הגולשים יוכלו להתנסות ביישום החדשני  – "הרכב את האופל שלך". מדובר ביישום ייחודי המאפשר לגולש לבחור את מפרט הרכב לפי דרישתו - צבע, ריפודים, חישוקים, תיבת הילוכים, גג שמש וכו' ובכל זמן נתון לראות את הצעת המחיר לפי הדרישות שלך ואף לקבל אותה ישירות לתיבת הדואר שלך. באופל מוסרים כי בעתיד ניתן גם יהיה לבצע את כל תהליך רכישת הרכב דרך האתר באמצעות כרטיס אשראי.

באתר אפשר למצוא את כל הנתונים והמידע לגולשים המתעניינים ברכישת אופל חדשה והוא מספק מידע על חדשות, מבצעים, אפשרויות מימון ועוד ועוד.

אסי שמלצר, מנכ"ל "אופל ישראל": "האתר החדש בא להעניק לגולש את החוויה האולטימטיבית של ביקור באולם התצוגה של אופל ומעניק את האפשרות לבצע התאמה אישית מושלמת לכל רכב שרק תבחר. אנו רואים באתר צעד נוסף להפיכתה של אופל לאחת מחברות הרכב המתקדמות והמובילות בישראל"

אייל שירזי, סמנכ"ל דיגיטל אופל: "הממשק אינטראקטיבי מאפשר לך להכיר את הרכב ממספר זוויות שונות באמצעות טכנולוגיית צילום מתקדמות ב-360 מעלות. הצילום מתבצע ברמת דיוק גבוהה מאוד ובסטייה אפסית תוך הקפדה על הזווית המצולמת. הממשק משלב צילום פנורמי בתלת מימד המציג את נקודת מבטו של הנהג ומאפשר למשתמש לסייר בתוך הרכב".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד