הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת Uno Tech מקימה פלטפורמת Affiliates לאנשים פרטים

11/07/2016

פלטפורמה טכנולוגית חדשה תאפשר לכל אדם, גם בעל ידע טכנולוגי בסיסי ביותר, להיות צרכן שותף עסקי affiliate)) של ענקיות המסחר Ebay & Ali-Express ולהרוויח כסף באמצעות קבלת עמלות על הפניית חברים. 

 

אפי גרשום, מנכ"ל: "בשנה הראשונה מעריכה אונו טק כי תשיג בין 50 – 75 אלף משתמשים בישראל שיקנו בסכום מוערך של 500 דולר בשנה. מדובר במחזור של בין 25,000,000$- 37,500,000$ דולר בשנה הראשונה, מתוכו לפחות 1,250,000$-1,875,000$ מועברים ישירות לבעלי האתרים האישיים במסגרת הכסף החוזר ישירות מאי-ביי ועלי אקספרס."

 

שאול יולס, שותף מקים, מספר: "מעבר להיבט האידאולוגי, בחרנו להשיק את האתר בישראל בשל היותה מיקרו-קוסמוס מרתק לבחינת מוצרי צריכה טכנולוגים. על אף גודלה, ישראל מהווה שחקן מרכזי באחוזי השימוש בקנייה ברשת וכן באימוץ פלטפורמות רשת חדשניות."

 

עוד הוסיף יולס: "אנו בעיצומה של מהפכה צרכנית",  ישראלים מוציאים מעל 10 מיליארד שקל בכל שנה ברכישה און-ליין בקמעוניות הרשת הגדולות בהן Aliexpress   ו-eBay. הפלטפורמה של UNO מאפשרת לכל אדם, לפרסם, להמליץ ולדרג מוצרים שונים מתוך מאות מיליוני המוצרים המוצעים למכירה ברשתות הענק ישירות לתוך האתר שלו ובכך למעשה להפוך למעין חנות אישית ודינמית ולהגדיל אף יותר את פוטנציאל ההכנסות שלו."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד