הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בן אנד ג'ריס מזמינה את הגולשים לתור אחר גביע הזהב

24/08/2016
בן אנד ג'ריס מזמינה את הגולשים לתור אחר גביע הזהב

יצרנית הגלידות בן & ג'ריס, משיקה אתר חדש, ומקדמת את עלייתו בפעילות וירטואלית מיוחדת נושאת פרסים שתמשך שלושה ימים, כאשר הגולשים יצטרכו לאתר גביעי גלידה שהושתלו ברחבי האתר, ויוכלו לזכות בפיינטים (כל גביע-מזכה בפיינט). השיא של ההשקה יהיה בפעילות חיפוש אחר גביע הזהב. הראשון שימצא אותו יזכה באספקת פיינטים במגוון טעמי גלידה למשך חצי שנה.

האתר החדש הינו בעל ממשק צעיר וייחודי המותאם לגלישה מכל סוגי המובייל והטאבלטים ותוכלו למצוא בתוכו שפע של תוכן ומידע על מותג הגלידות המפורסם בעולם: מידע על טעמי הגלידות המוכרים והאהובים של המותג, פירוט על הטעמים החדשים שיצאו לאחרונה, מבחר מתכונים ייחודיים, בלוג קבוע, פעילויות חברתיות נושאות פרסים ועוד...


עוד מציעה חברת בן & ג'ריס, שירות השכרת עגלת הגלידות עם הטעמים האהובים לכל סוגי האירועים. בנוסף, אם אתם ממש אוהדים נלהבים של בן & ג'ריס, החברה מזמינה אתכם לבקר באתר של "בית הקברות לטעמים" , בו תוכלו למצוא מידע על הטעמים האהובים שירדו מהמדפים, ולבקש להחיות את הטעם אליו אתם הכי מתגעגעים. בית הקברות לטעמים האמיתי נמצא בוורמונט, בארה"ב. בישראל ניתן להיכנס לאתר החברה ולבקר בבית הקברות הוירטואלי לטעמים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד