חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קבוצת אסתי לאודר בישראל פתחה מרכז משפיענים

קבוצת  אסתי לאודר בישראל פתחה מרכז משפיענים
המרכז החדש הממוקם ברמת החייל בתל אביב, הוא מרכז המשפיענים הראשון מסוגו בישראל ובעולם. מטרתו להעניק ליוצרי תוכן כלים מקצועיים וחדשניים להצלחה בעולם הדיגיטלי. בנוסף, יהווה המרכז בית חם ליוצרי תוכן בעולמות של קבוצת החברות של אסתי לאודר, ישמש כהאב לקידום חדשנות ויזמות ויאפשר דלת פתוחה גם לקהילת הילדים והנוער המחפשים לממש את עצמם בעולם הדיגיטלי. 
המשפיענים והמשפיענים שבדרך שיגיעו למרכז, יוכלו ליהנות בתיאום מראש, משימוש חופשי בחדרי עבודה, מתחמי הדרכה מאובזרים, עמדות צילום ועריכה מתקדמות, מגוון רחב של קורסים והדרכות מאנשי מקצוע מובילים בתחום הדיגיטל והכל ללא תשלום וללא מטרת רווח. 
 
המרכז יפעל בשיתוף פעולה ברמת תוכן והדרכות עם חברות מובילות ביניהן גוגל, פייסבוק, קבוצת החברות g-conversation,סוכנות המשפיענים Leaders, קבוצת ציפי רומנו וסוכנויות מובילות של דוגמנים ושחקנים.

 
המרכז קרוי על שמה של מאי, בשל ההשראה שהעניקה,  כחלק מהעיסוק והעשייה של מאי ברשת,  בשנתיים האחרונות לחייה הפכה לבת בית בקבוצת אסתי לאודר, והדהימה בנחישות ובאופטימיות שלה את ההתמודדות  עם מחלה הקשה, אותה חשפה  ברשתות החברתיות.


אורן רווח, יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל: "מאי גורפינקל-עמישי ז"ל נכנסה לכולנו עמוק ללב ולי, באופן אישי, נוצר איתה ועם המשפחה חיבור עמוק ואמיתי. מאי שיתפה בצורה אמיצה ופתוחה את הסיפור שלה ברשתות החברתיות והותירה אותנו נרגשים לנוכח תעצומות הנפש והיכולת שלה להשפיע על אנשים. בהשראתה, ובשל העובדה שהחיבור בין עולם האיפור לעולם הדיגיטלי היווה עבורה מקור כח, החלטתי על הקמתו של מרכז המשפיענים החדש שלנו, שמטרתו לעורר את אותה ההשראה בקרב כל מי שחולם להיות משפיען רשת ולתת לכל אחד ואחת מהם את הכלים להגשים את עצמם". 
 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד