הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת סופר פארם מתחילה לשווק את מוצרי פארמהסין

9/04/2008 10:40

פארמהסין תשווק בסופר פארם את סדרת דרקולדים - מוצרים המיוצרים על בסיס שוקולד חרובים, ביניהם: אומגה 3 העשויה משמן דגים, ופרוביוטיקה בשוקולד חרובים, הכולל סיבים תזונתיים.

עוד תשווק פארמה סין בסופר פארם את סדרת "דרקוני"-  סדרת תוספי תזונה המבוססים על פורמולות סיניות עתיקות . הסדרה כוללת את: דרקוני לח לטיפול בשיעול וליחה, דרקוני רון לטיפול כאבי גרון, דרקוני זן לטיפול בכאבים ולדלקות אוזניים, דרקוני קולד להקלה בשלבים ההתחלתיים של מחלות חורף, דרקוני יאמי לשיפור התיאבון במיוחד לאחר מחלה, דרקוני A.D לסיוע בהתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז, דרקוני תול לטיפול בתולעים במעיים ובפי הטבעת, דרקוני אפטף לטיפול בנזלת אלרגית או כרונית, הצטננות וגודש באף ודרקוני מון להרגעה ולשינה טובה. כמו כן, ישווק הני לקס דבש טבעי בתוספת פירות יבשים לשחרור מעצירות.

המוצרים, המשווקים מזה שנה וחצי ברשתות הפארמה, מיוצרים במפעל קרמת שברמות מנשה הנמצא בשליטת פארמהסין. קרמת מתמחה בטכנולוגיית המיקרואנקפסולציה לתעשיית המזון ולייצור תוספי תזונה. בין לקוחותיו : עלית, מקס ברנר, שטראוס ונסטלה העולמית.

לדברי כרמית אלרואי, מטפלת ברפואה סינית ומנכ"לית פארמהסין, "מחזור המכירות של קבוצת פארמה סין ב2007 עמד על כ-10 מיליון ₪. הכניסה לרשת הסופר פארם צפויה להגדיל את מחזור המכירות של החברה ב 2008 ב 50%".

עוד ציינה אלרואי כי, "לאחרונה ניכר ביקוש רב למוצרים ייעודיים לילדים ופעוטות המבוססים על רפואה סינית המהווים מוצר משלים לטיפולים טבעיים כמו דיקור סיני ושיאצו. פלח זה של תוספי תזונה הינו פלח צומח בשוק תוספי התזונה ועשוי בשנים הקרובות להגדיל את חלקו בשוק זה באופן ניכר".

מוצרי פארמהסין משווקים במקביל גם ברשת הניו פארם, רשת הרבוע הכחול, רשת שופרסל, בבתי טבע ובבתי מרקחת פרטיים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד