הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

BenQ משיקה בישראל סדרת טלוויזיות Full HD

28/05/2008 18:40

חברת גטר טק מקבוצת גטר (Getter Group) מהחברות המובילות בישראל בשיווק והפצה של פתרונות הדפסה, מדיה בידורית, תקשורת ומחשוב לבית ולעסק והמשווקת הבלעדית של BenQ בישראל, השיקה היום בישראל סדרה של טלוויזיות  BenQ  בטכנולוגיית Full HD, שישווקו ברחבי הארץ. זאת בנוסף לטלוויזיות LCD רגילות, מסכי מחשב ומקרנים של BenQ המשווקים על ידי גטר טק ברשתות השיווק בישראל.

 

בשלב הראשון ישווקו בישראל שני דגמים של טלוויזיות Full HD בגדלים 37 ו-42 אינטש והם יוצעו ברמת מחירים נמוכה ללא תקדים, הנמוכה בכ-20% לעומת דגמים מקבילים של מותגים בינלאומיים אחרים המשווקים בישראל.  טלוויזיות Full HD של BenQ מעניקות לצופה חוויית צפייה עשירה מסוגה עם רזולוציית תמונה גבוהה 1080X1920 המספקת תמונה איכותית, חדה ועשירה בפרטים לחוויית צפייה מרהיבה. בטכנולוגיית Full HD התמונה היא עמוקה וטבעית יותר בדומה למציאות. כן שולבה במכשירים טכנולוגיית Senseye הייחודית של BenQ לשיפור נוסף באיכויות התצוגה.

 

ניב יוסיפון, מנהל מכירות ראשי של גטר טק לתחום הקמעונאי, "טלוויזיות Full HD ייכנסו מהר מאוד לזרם המרכזי של הבתים בישראל, בדומה לתהליכים שאפיינו את טלוויזיות ה-LCD בשנים האחרונות. רמת המחירים החדשה שאנו מציעים בשוק היא סנונית ראשונה בכיוון זה ואנו צופים שרבים יותר יוכלו לרכוש עתה טלוויזיות Full HD לקראת אירועי הספורט הבינלאומיים הגדולים של  שנת 2008".

 

מחירי טלוויזיות ה- LCD של BenQ:

37 אינטש דגם SH3731: 6,499 ₪ כולל מע"מ

42 אינטש דגם HS4231: 7,999 ₪ כולל מע"מ

הטלוויזיות החדשות ישווקו בחנויות המחשבים והחשמל המובחרות ובאתרי הסחר האלקטרוני.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד