הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סטודיו אנד ג'וי משווקים חנוכיות לחג

4/11/2012

עובדי סטודיו אנד ג'וי בפארק אפק בראש העין עיצבו לקראת חג החנוכה סדרה חדשה של מתנות מעוצבות המביאות גוון מקורי, עליז ושמח לחג האורות החורפי. 

בסטודיו מציעים להשתמש השנה בחנוכיה פורחת שעשויה מבקבוקי זכוכית מוארכים שבתוכם צפים הנרות. סביב החנוכיה שזורים פרחים ואלמנטים עיצוביים אחרים וכדור עם מטבעות שוקולד שישמחו את הילדים (וגם את המבוגרים..). את החנוכיה עוטפת גדר המשווה לה מראה של גינה קטנה. 

דגם אחר הוא "חנוכיית פרחים" שבה תשעה אורות דמה בריח וניל המופעלים על ידי סוללות ללא אש אמיתית. לצד הנרות סידור פרחים מרשים עם ליליות, גרברות, ורדים וענפי קישוט מיוחדים. 

למשפחות עם ילדים מוצע מארז חג עם מטבעות, חטיפים ומשחק "מצא את ההבדלים" שיוכל לייצר זמן הנאה ולימוד משפחתיים. עוד הכינו בסטודיו אנד ג'וי מבחר של עצי זית בונסאי שמהם משתלשלים מטבעות חנוכה – מתנה שתישאר עם המקבלים לשנים רבות. 

באנד ג'וי לא שכחו גם את זוגות האוהבים ומציעים סט פונדו עם מטבעות שוקולד – מתכון מושלם לערב מתוק ורומנטי. 

חג החנוכה הוא גם הזדמנות להוקיר את העובדים, הלקוחות והספקים שחלקם הקריבו לא מעט בשל המצב ומתנה קטנה יכולה להראות הערכה. בסטודיו מציעים סדרה מגוונת של מארזים יפיפיים במחירים שווים לכל נפש המאפשרים רכישה כמותית גדולה. הסדרה כוללת מארז פח שמן או דלי עם הפתעות מתוקות, סביבוני שוקולד, סביבון על מקל, מארז מסרים ועוגיות מזל, חמישית נשיקות ועוד. ניתן לקנות את המתנות גם כבודדים. 

סטודיו אנד ג'וי הינו סטודיו לעיצוב זרי פרחים, מתנות וחבילות שי מגוונות המעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים. העובדים עוברים הכשרה לתפקידם וליווי צמוד תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. העבודה מקנה להם סיפוק רב לצד שכר שעתי קבוע והוגן ועושה את החברה טובה יותר לכולם. אנשי סטודיו אנד ג'וי הם אנשים גאים שאינם מעוניינים לקבל תרומות, אלא להתפרנס מעמל כפיהם. בחלק מהמוצרים משולבות עבודות אמנות ויצירה של עובדי הסטודיו שהם מקבלים עליהם תגמולים אישיים מעבר לשכר עבודתם. פרטים על מתנות חנוכה ועל מיזם אנד ג'וי באתר: www.andjoy.org.il

ובטלפון: 03-9011735.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד