הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קפה גרג פותחת סניף בגבעתיים בהשקעה של 2 מיליון

4/11/2012

רשת קפה גרג, הנמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, פותחת בימים אלו סניף ראשון בקניון גבעתיים. היקף ההשקעה במהלך נאמד על כ- 2 מיליון שח.

 

הסניף החדש, ישתרע על שטח של 400 מ"ר, וממוקם בקומה השנייה, עם כ- 200 מקומות ישיבה, הסניף החדש יהיה פתוח בכל ימות השבוע ובסופי שבוע יעבוד במתכונת שעות הפתיחה של הקניון .

 

בנוסף, בסניף תוקם פינת משחקייה מאובזרת ומעוצבת עבור הילדים בזמן שההורים נהנים מקפה טוב ושיחה, הילדים יוכלו להנות ממתקני משחקים משוכללים.

 

יאיר מלכה, מבעלי רשת קפה גרג מוסר כי: "אנו גאים לפתוח את הסניף הראשון של הרשת בעיר גבעתיים, ובכך לשרת את כל תושבי העיר גבעתיים והסביבה. "פתיחת הסניף החדש, מהווה צעד נוסף בתהליך התרחבותה של רשת קפה גרג, שהחלה את דרכה כסניף יחיד בחיפה וממשיכה להתפרס במקומות אסטרטגיים ומובילים בישראל".

 

עוד ציין מלכה: "בעיצוב הסניף החדש הושקע ידע רב וניסיון של מיטב המוחות מהארץ ומחו"ל. מראה הסניף הוא חדשני,  צעיר, עדכני, רענן ושונה ורמת העיצוב גבוהה, בסגנון לופט אמריקאי אלו יוצרים יחדיו חוויה קסומה ואווירה חמה ביתית וידידותית .

 

כמו כן, במקום תהיינה עמדת מכירה של מוצרי קפה גרג ללקוחות לשימוש ביתי, ביניהם: תערובות קפה, מקינטות, מטחנות, כוסות, קומקומים, ספלים וכן ספר מקצועי שהוציאה רשת גרג תחת השם "עולם הקפה"

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד