הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת רנואר חוצה את קו ה- 100 סניפים

5/11/2012

רשת רנואר מתרחבת, פותחת חנויות חדשות ובכללן הסניף ה-108 חנות הקונספט בנמל תל אביב. עלות ההשקעה בפתיחת החנויות החדשות נאמדת בכ-10 מיליון שקלים. 

במסגרת ההתרחבות, פותחת הרשת את חנות הדגל בנמל תל אביב, אשר תשמש כציר לאירועים מובילים ומהלכים של החברה. בנוסף, פותחת הרשת חנויות חדשות בפארק הקרח באילת ובגן העיר באשדוד, אשר משלבות גברים ונשים בקונספט העיצובי החדש. בנוסף פותחת הרשת שתי חנויות בקניון באר שבע ובקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, אשר עברו שינוי קונספט כגון כלל הגדלת שטח ריצפת המכירה ואיחוד חנות הנשים והגברים.   

חנות הקונספט בתל אביב תוכננה ועוצבה על ידי משרד האדריכלים "בילגוראי פוזנר" ומעוצבת בהשראת הים ונמל תל אביב ויוצרת חווית קנייה ייחודית ועיצוב השומר על עדכניות המותג כמוביל בעולם האופנה. תכנון החנות מבוסס על הקונספט החדש הקיים של חנויות הרשת, כאשר החנות מעוצבת בחלל גדול וגבוה במיוחד וכמחווה לנמל, חזית החנות משווה מראה של האנגר ועשויה מחומרים שונים, כגון: קורות פלדה ופח גלי, כדי לייצור המשכיות לחוויה שממשיכה בתוך החנות. כניסת החנות מעוצבת כמבואה מחליפת צבעים בעזרת תאורה ממוחשבת וחושפת את שלל אמצעי התצוגה בחנות, המדברים בשפה של תעשייה ובתי מלאכה וחומרים גסים, לצד פריטים שעשויים מחומרים עדינים ומלוטשים, מחיצות מצופות בפלטות עץ לבנות מחורצות ומשטחי זכוכית, טכנולוגיית תאורה חכמה ועוד. 

החנויות בקניון הנגב בבאר שבע ובקניון גן העיר באשדוד, משתרעות כל אחת על שטח של כ-450 מ"ר ועוצבו מחדש בקונספט החדשני של הרשת. החנויות מציעות אופנת נשים לצד אופנת גברים ומחלקת אביזרים רחבה. החנות בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה והחנות בפארק הקרח אילת מעוצבת גם היא בקונספט החדש ובדומה לחנויות החדשות, מציעה גם היא חווית קנייה משותפת לנשים ולגברים ומחלקת אביזרים משלימה. החנויות משתרעות כל אחת על שטח של כ-350 מ"ר.

  

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד