הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סטימצקי נכנסת לתחום הציוד המשרדי

1/04/2014

רשת סטימצקי מרחיבה את פעילותה ונכנסת לתחום הציוד המשרדי בקונספט shop in shop של עמודות ציוד משרדי, המהוות עולם שלם וצבעוני של כלי כתיבה, צרכי משרד ויצירה.

העמדות יותקנו בכ- 70 חנויות הרשת ברחבי הארץ בהשקעה של למעלה ממיליון ₪.

 

עמדות הציוד המשרדי יכללו תמהיל מוצרים רחב ומגוון, שייתן מענה לקשת רחבה של צרכים לבית, לילדים ולמשרד: החל מעפרונות, עטים, כלי כתיבה, ראשי דיו מקוריים של HP, מחברות ושדכנים ועד למוצרי יצירה איכותיים ומיוחדים כגון: פלסטלינות ובצקים ליצירה.

איריס בראל, מנכ"ל רשת סטימצקי: "ההחלטה להיכנס לתחום הציוד המשרדי, הינה החלטה אסטרטגית, שהתבצעה בעקבות זיהוי הוואקום שנוצר עקב סגירת חלק מסניפי אופיס דיפו. ההתרחבות לתחום הציוד המשרדי תאפשר לסטימצקי לפתוח בפני לקוחותיה קטגוריה חדשה של ציוד משרדי במגוון רחב, להרחיב את חוויית הקנייה בחנויות, להעניק הטבות מיוחדות לחברי המועדון שלנו שמונה למעלה מ- 400,000 בתי אב וכן לפנות לקהלי יעד חדשים. חברי המועדון של סטימצקי, המונה מעל ל- 440,000 בתי אב, ייהנו מהטבות ייחודיות גם על הציוד המשרדי. לקוחותינו ייהנו מהאפשרות לרכוש ציוד משרדי באופן נגיש ונוח, הודות לפריסה הגדולה של הרשת, המונה כ- 137 חנויות ברחבי הארץ, המצויות בכל  רחוב מרכזי ובכל קניון. "

 

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד