הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"אולסייל" מתחילים לעבוד עם PayPal

28/05/2014

"אולסייל" מעבירה הילוך בתחום התשלומים המקוונים: החל מהיום, ניתן יהיה לקנות גאד'טים, מוצרי חשמל אלקטרוניקה וציוד ספורט באמצעות  PayPal  - הדרך הנוחה והבטוחה לקנות באינטרנט. בכך מצטרפת זירת הסחר האלקטרוני הותיק ביותר בישראל -  "אולסייל", לרשימת החברות המובילות בארץ ובעולם אשר מאפשרות ללקוחותיהם באמצעות חברת  PayPal להנות מהיתרונות של סחר אלקטרוני.

 

יהודה לוי, סמנכ"ל הכספים מ"אולסייל", מסביר את המהלך: "אולסייל הוא אתר הסחר האלקטרוני הוותיק בישראל, שעובד עם היבואנים הרשמיים של המותגים המובילים בעולם. למעלה מ-600,000 לקוחות סומכים עלינו שהם קונים את המוצרים האיכותיים ביותר במחיר הזול ביותר, ועבורם אנו מעוניינים לעלות שלב גם בתחום התשלומים ולהציע להם את הפלטפורמה המובילה בעולם. יחד עם PayPal, הלקוחות שלנו מקבלים את חוויית הקנייה המושלמת."

על פי נתוני "אולסייל", מתבצעות באתר כמה מאות של עסקאות ביום, כאשר למעלה מ-60% מהן הן בתחום החשמל, האלקטרוניקה והגאדג'טים. אחת הקטגוריות המובילות באתר היא קטגוריית הסמארטפונים, כאשר נקודת הפריצה של המכירות בתחום היא רפורמת הסלולר שאושרה באמצע שנת 2012 ובאה לידי ביטוי בהיקפי מכירות הסמארטפונים באינטרנט: אם בשנת 2011 נמכרו כמה מאות בודדות של מכשירים סלולריים בשנה, ב-2012 האמיר המספר לכ-3,500, וב-2013 זינק לכ-8,000 מכשירים בשנה. שנת 2014  צפויה להביא עימה את הקפיצה המשמעותית והחדה ביותר בתחום, עם תחזית של מכירת כ-20,000 מכשירי סמארטפון חדשים.

אפי דהן, מנהל אזורי ישראל ואפריקה ב-PayPal, מוסר: "אנו שמחים לאפשר ללקוחות אתר אולסייל, הוותיק והפופולרי בישראל, לשלם באמצעות PayPal בצורה נוחה ובטוחה יותר. בתקופה האחרונה אנחנו רואים דרישה הולכת וגוברת מצד בתי עסק רבים, להצטרף למהפכת התשלומים של PayPal ולאפשר ללקוחותיהם לשלם בטוח ונוח יותר באמצעות PayPal." עוד מוסיף דהן, "בעידן הנוכחי בו קיימת מודעת גבוהה לצרכנות נבונה, ובשל יוקר המחייה בארץ, ניתנת חשיבות רבה לשליטה של אנשים על כספם ושמירה על פרטיותם ברשת ,דבר המתאפשר כמובן באמצעות PayPal".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד