הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת בת ל"מקס סטוק" עם מוצרים עד 20 ש"ח

2/07/2014

"מקס סטוק" - רשת חנויות דיסקאונט לבית -  מקימה בימים אלה רשת בת נוספת בשם "מקס 20", המציעה מגוון מוצרים עד 20 ₪. הסניף הראשון של הרשת החדשה נפתח השבוע ברמת השרון ובשבועות הקרובים ייפתחו 3 סניפים נוספים בגבעתיים, סכנין ואום אל פחם. 


יש לציין כי בשנה האחרונה הקימה "מקס סטוק" רשת בת ראשונה – "מקס 10", המציעה מוצרים עד 10 ₪. הרשת מונה כיום 4 סניפים הממוקמים במרכזי הערים – בתל אביב (2 סניפים), רמת גן ובני ברק.


במקביל לפתיחת הרשת החדשה "מקס 20", מתרחבת גם רשת האם "מקס סטוק". לאחרונה נפתחו 3 סניפים בשטח של כ- 600 מ"ר - בנשר, נס ציונה ובית שמש, ובימים אלה נפתח סניף חדש בירושלים, בשטח של 1600 מ"ר. מדובר בסניף שלישי של מקס סטוק בעיר, בשכונת תלפיות, המצטרף ל-2 הסניפים הממוקמים במרכז העיר.


אורי מקס, מנכ"ל ובעלים של רשת "מקס סטוק", מסר כי הרשת שהתחילה את דרכה לפני 10 שנים עם חנות ראשונה בחיפה, תגיע עד סוף החודש  ל-29 סניפים. "המגמה היא", מציין אורי מקס,  "לפתוח כמה שיותר חנויות בפריסה ארצית רחבה: במרכזי ערים יוקמו סניפים בזכיינות של  "מקס 10" ו"מקס 20" - לפי שטח החנות – עד 150 מ"ר – "מקס 10", ו- 150-250 מ"ר – "מקס 20", ומחוץ לעיר יוקמו סניפי "מקס סטוק" שישתרעו על שטח של מעל 500 מ"ר".


"הקמת הרשתות החדשות - "מקס 10" ו "מקס 20" הממוקמות במרכזי הערים", ציין אורי מקס,  "מאפשרות לצרכנים לרכוש את המוצרים הזולים של הרשת בנוחות ובנגישות ליד הבית, ללא צורך להתרחק ולנסוע במיוחד לאזורי תעשייה".


עוד ציין אורי מקס, כי הצלחתה של רשת "מקס סטוק" נובעת מהקונספט הייחודי של החנויות, המציע מגוון רחב של מוצרים במחירים זולים ביותר וחוויית קנייה כיפית לכל המשפחה. כל אחד יכול למלא עגלה מכל טוב של מוצרים במגוון רחב של תחומים, בהם: כלי בית, כלי נוי, צעצועים והפתעות לימי הולדת, ציוד משרדי וכלי כתיבה, מוצרי יצירה, אביזרי אופנה, ספרי ילדים ו-דיווידי , מוצרי פלסטיק, כלים חד פעמיים, כלי עבודה, טכסטיל לבית, מוצרי ניקיון, הלבשה תחתונה ועוד.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד