הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

צמיחה של 20% בהכנסות רשת מלון רימונים ברבעון השני

27/08/2014

רשת מלונות רימונים פרסמה היום (26.8) את דוחותיה הכספיים ליום 30 ביוני, 2014. החברה הציגה רווח נקי של 7.5 מיליון ₪ ברבעון השני של שנת 2014, תוך שיפור בכל הפרמטרים בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד. הכנסות החברה ברבעון השני של השנה גדלו בשיעור של כ- 20% והסתכמו לסך של - כ- 89.3 מיליון ₪ לעומת כ- 74.3 מיליון ₪ בתקופה המקבילה אשתקד. 

הרווח הגולמי ברבעון השני של השנה הסתכם לסך של כ- 21.5 מיליון ₪, גידול של 53% לעומת התקופה המקבילה אשתקד, 14 מיליון ש"ח. הרווח לפני פחת ומימון (בנטרול רווח משערוך נדל"ן להשקעה)  ברבעון השני של השנה הוכפל לעומת התקופה המקבילה אשתקד והסתכם לסך של 14 מיליון ₪ לעומת סך של 6.6 מיליון ₪.

 

ערן קויאטק, מנכ"ל רשת מלונות רימונים מציין כי: התוצאות  הטובות אותן השיגה הרשת הן במחצית השנה והן ברבעון השני הושגו כתוצאה מהבשלת מספר תהליכים בחברה ולמרות המשך המגמה של גידול בעלויות ההפעלה של בתי המלון עימה אנו נאלצים להתמודד.

 

קויאטק הוסיף עוד: שתוצאות המחצית הראשונה של השנה יחד עם צרופו של מלון חוף התמרים בעכו לרשת בחודש מאי האחרון היו אמורים לתת רוח גבית להמשך התפתחות וגדילת החברה אולם השלכות מבצע צוק איתן יצרו מציאות חדשה עימה מתמודדת החברה בימים אלו וזאת לצד המשך המאמצים להגדיל את הרשת ולהרחיב את הפעילות.   


רשת מלונות רימונים, מקבוצת הכשרת הישוב, מונה 11  בתי מלון מעוצבים מאילת שבדרום ועד הגולן שבצפון. הרשת מצויה בתהליכי גדילה ומונה כיום כ - 2,100 חדרים.  לרשת 4 מלונות כתר:  "רימונים גלי כנרת"- מלון בוטיק המונה 120 חדרים וממוקם על שפת הכנרת, "רימונים אילת", המונה 277 חדרים וממוקם בלב אזור התיירות והבילויים של אילת, "רויאל רימונים" בים המלח המונה כ- 400 חדרי אירוח גדולים ומרווחים הפונים לנופים מרהיבים של ים המלח, מדבר יהודה והרי מואב, ו"רות רימונים צפת" בלב מושבת האומנים  בצפת ובו 77 חדרים. לאחרונה, התווסף לרשת מלונות רימונים מלון רימונים חוף התמרים עכו הכולל 125 חדרים קאנטרי גדול ומתחם ארועים. פעילות החברה כוללת גם מתחם מרחצאות מרפא, מכללה למלונאות וקולינריה ובית ספר תיכון.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד