הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת ארקפה פותחת סניף ב"טרמינל פארק"

18/09/2014

המרכז המסחרי והעסקי "טרמינל פארק" שהוקם לפני שנתיים באזור תעשייה אור יהודה, בסמוך לשדה תעופה בן גוריון, ממשיך לתפוס תאוצה עם פתיחת הסניף החדש של בית הקפה "ארקפה".

רשת הפרימיום המובילה בישראל בתחום בתי הקפה ממשיכה להתרחב ופותחת בימים אלה סניף חדש באור יהודה אשר מצטרף ל-31 הסניפים של הרשת ברחבי הארץ. הסניף יהיה פתוח בכל ימות השבוע כולל שבת משעות הבוקר ועד 22 בלילה. המסעדה עוצבה ע"י סטודיו מו בסגנון מודרני יוקרתי המשרה אווירה חמה נעימה ומשפחתית.

חברת שניר, שנמצאת בבעלות ניר שמול, האחראית על שיווק המרכז המסחרי מוסרת שהסניף החדש משתרע על שטח של כ- 300 מ"ר עם מקום ל- 200 סועדים ובהשקעה של כ- 2.5 מיליון ₪ . ארקפה שכרה את השטח ל-5 שנים והיא משלמת 150 ₪ לא כולל דמי ניהול.

לדברי ניר שמול: ״המרכז "טרמינל פארק" ישמש את אלפי עובדי המשרדים וכן את כלל תושבי אזור בקעת אונו: ק. אונו, סביון, יהוד, ועוד. הוא יהווה מרכז מסחרי ותעשייתי לכלל האוכלוסייה. חשוב להבין כי עד פתיחת מרכז העסקים שלנו בחלקה הדרומי של אור יהודה, החלק המסחרי החזק היה בשטח הצפוני הגובל במחנה תל השומר.

עוד הוסיף שמול: "כאמור האזור החדש אותו אנו משווקים עתיד לשרת לא רק את תושבי האזור ועשרות אלפי באי המשרדים הסמוכים, אלא את כל התושבים הגרים סמוך כמו ראשון לציון, בית דגן וכו', וזאת בשל העובדה שהמרכז ממוקם על עורקי תחבורה מרכזיים המחברים לנתיבי איילון ,לבית דגן וראשון לציון הסמוכים. בשנים האחרונות אנחנו רואים את הפריחה של כל האזור, ואנחנו שמחים לקחת חלק בהתפתחות".

"טרמינל פארק" מרכז מסחרי חדש שהוקם באזור התעשייה אור יהודה, משתרע על שטח של  4,000 מ"ר הכולל חנויות, מסעדות ובתי קפה. בין בתי העסק הנמצאים במתחם: רשת הפארמה "סופר פארם", רשת המסעדות "בורגרים" ורשת מסעדות האוכל המהיר "השניצליה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד