הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דומינוס רוצה להתחזק בשוק קניית ואיסוף הפיצה בסניף

9/05/2017
דומינוס רוצה להתחזק בשוק קניית ואיסוף הפיצה בסניף

דומינו'ס פיצה, שולטת בשוק משלוחי הפיצה הארצי, מחפשת כעת להרחיב אחיזה בתחום הקניה במקום בסניף והאיסוף העצמי. לשם כך החברה מקימה קו עסקי ייעודי ומשיקה וצרים חדשים והצעות ערך אטרקטיביות בסניפים בלבד. כצעד ראשון הרשת משיקה את Click & Collect- שלוש פיצות מיני משפחתיות + שלוש תוספות במחיר אטרקטיבי במיוחד של כ-90 ₪ בלבד.

 

עידו פרידמן, סמנכ"ל השיווק דומינו'ס פיצה:"כרשת הפיצות הגדולה והמובילה בישראל, אנו מאמינים כי במטרה לשמור על מובילות, עלינו לשחק בכל המגרשים ולעדכן באופן שוטף את מגוון המוצרים והשירותים שלנו. הקו הייעודי לקניה במקום נולד כחלק מההבנה של הדרישות והצרכים הקיימים בשוק לפיצות מחומרי גלם איכותיים לצד אלטרנטיבות והצעות ערך אטרקטיביות. Click & Collect הינו יריית הפתיחה לקטגוריה ואנו צופים הצעות נוספות ומפתיעות בהמשך."

 

 Click & Collect מאפשר להזמין קומבינציות שונות של תוספות במחיר של כ-30 שקלים בלבד למגש 'מיני משפחתית'. המיני המשפחתית החדשה מציגה פיתוח של גודל חדש שלא היה עד כה ברשת דומינו'ס פיצה. הפיצה החדשה מגיעה בגודל של כ-11 אינץ' הנמצא בין משפחתית (14 אינץ') לאישית (8 אינץ') ומונה כ-6 משולשים 100% מוצרלה פריכים. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד