הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

כרמית תעשיות קיבלה את הנציגות הבלעדית לייבוא ושיווק חברת UNIGRA

17/12/2018
אלעד גוטמן
אלעד גוטמן

 

חברת כרמית תעשיות ממתקים, קיבלה את הנציגות הבלעדית לייבוא ושיווק בישראל של המותג האיטלקי: "מאסטר מרטיני" , המתמחה בתחום האפייה הקונדיטוריה והגלידה לשוק המקצועי.

 

חברת יוניגרה האיטלקית  המשווקת את מותג "מאסטר מרטיני" היא אחת החברות הגדולות בעולם בייצור ושיווק חומרי גלם לעולם המאפה והגלידה עם מחזור מכירות של מעל 600 מיליון אירו. החברה נוסדה ב 1972, כ 40% מהפעילות של החברה הינו מחוץ לגבולות איטליה ומוצריה משווקים ליותר מ 100 מדינות בעולם. לחברה 40 שנות ניסיון ו264,000  מ"ר של איכות. המותג מאסטר מרטיני זוכה להערכה בינלאומית מקונדיטורים מובילים בעולם.

 

מתניה שוורץ מנכ"ל כרמית מסר: "המהלך מהווה חלק מאסטרטגיית החברה, , שעיקרה חיזוק קטגוריית השוקולד ונגזרותיו גם בשוק המקצועי בישראל. כמו כן המהלך מאפשר לחברת כרמית להציע מגוון רחב של חו"ג  איכותיים בינלאומיים כשרים." לדבריו: "תחת המותג  מאסטר מרטיני ניתן למצוא מגוון עצום של פתרונות לעולמות האפייה והגלידה. בין התחומים הבולטים של החברה: שוקולד ותחליפי שוקולד, קצפת צמחית פרווה UHT,מחיות ורטבים לגלידה, , מרגרינות ושמנים, מחיות לוז ופיסטוק איטלקיים איכותיים ועוד".

  

כל מוצרי החברה כשרים תחת השגחת ה OU.  בשיתוף עם "כרמית" מבוצעים מהלכים לשדרוג כשרויות על מנת לאפשר הרחבת פעילות בישראל.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד