הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת הספא והקוסמטיקה האורבנית Yullia נכנסת לראשונה לקניונים

18/06/2019
רשת הספא והקוסמטיקה האורבנית Yullia נכנסת לראשונה לקניונים

רשת הספא והקוסמטיקה האורבנית Yullia נכנסת לראשונה לקניונים ופותחת סניף ראשון במתחם שרונים שבהוד השרון. בסניף תשקיע כ- 1 מיליון ₪ וזה השתרע על פני שטח של כ- 90  מ"ר.

 

רשת Yullia נפתחה בשנת 1998 על ידי יוליה גל, אשת עסקים ויזמית מובילה בתחום היופי. מאז ועד היום Yullia מקפידה על סטנדרטים בינלאומיים ובלתי מתפשרים של איכות, עיצוב ושירות. הרשת פתחה סניף 11 במתחם שרונים וזהו הסניף הראשון שנפתח בקניון.

 

Yullia מתמחה במגוון טיפולי קוסמטיקה מקצועיים, טיפולים ייעודיים, הסרת שיער ועיסויים תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחה. מתחם שרונים מצליח להעניק חוויה ייחודית ללקוחותיו תוך כדי שמירה קפדנית על הסטנדרטים שמאפיינים את הרשת עם פתיחת הסניף.

 

לדברי יוליה גל בעלת רשת Yullia: "פתיחת הסניף החדש במתחם שרונים מהווה דריסת רגל בשוק הקמעונאי ובשורה לקהל לקוחותינו בכלל וללקוחותינו באזור השרון. אנו נמשיך לשמור על החוויה הייחודית שבנתה את מוניטין הרשת, הסניף שבמתחם שרונים ילווה בצוות מקצועי לצד שיטות טיפול מהמתקדמות בישראל ויציע פינוק, שקט ונוחות ללקוחות."

 

לדברי אור קופרלי בעלים של מתחם שרונים: "אנו גאים להיות מתחם הקניות הראשון שפותח את שעריו ומציע ללקוחותיו סניף של "Yullia" חדש עם מיטב הטיפולים והמכשירים הטובים בשוק הקוסמטיקה כיום. מתחם שרונים מרחיב את שירותיו על מנת להעניק חוויה הוליסטית ובלתי מתפשרת לתושבי השרון והסביבה. אנו מודים ל Yullia שבחרה בנו להיות הראשונים שמביאים את הבשורה ומאחלים לה בהצלחה". 

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד