הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת עמינח משיקה מחדש את חנות המותג בירושלים

2/12/2019
עמינח ירושלים. צילום: שוקה כהן
עמינח ירושלים. צילום: שוקה כהן

קבוצת עמינח משיקה מחדש את חנות המותג בירושלים בעלות השקעה של כ-2 מיליון ש"ח. החנות, הממוקמת בשכונת תלפיות בירושלים, הינה חנות משולבת של עמינח ואמריקן קומפורט שתשתרע על שטח של כ-800 מ"ר.

 

 

לדברי רוני שורץ, מנכ"ל קבוצת עמינח, המנהלת 16 סניפים :"כמותג הישראלי המוביל וכחלק מהאסטרטגיה להנגיש את חוויית הקנייה בפריסת חנויות רחבה, חנות עמינח המחודשת מציעה חווית קנייה ייחודית ועדכנית, שילוב בין חווית השינה המתקדמת ביותר בעולם וסגנונות העיצוב הייחודיים והבלעדיים של החברה, יחד עם טכנולוגיה חדשנית ומגוון רחב של מוצרים ואביזרים משלימים מהמובילים בעולם".

 

קבוצת עמינח משיקה מחדש את חנות עמינח ואמריקן קומפורט בתלפיות בירושלים, בעלות השקעה הנאמדת בכ-2 מיליון ₪. החנות המחודשת משתרעת על שטח של כ-800 מ"ר.
פתיחת החנות בירושלים מהווה נדבך נוסף באסטרטגיה של עמינח בהתרחבותה בפריסה ארצית של חנויות הרשת.

 

החנות מעוצבת בקונספט חדשני, עדכני ומודרני, שמעצים את חוויית הקנייה. החנות מציעה את מגוון קולקציות חדרי השינה והמוצרים הנלווים המעוצבים לכל המשפחה של עמינח, פרי עיצובם של האדריכלים ומעצבי הפנים המובילים. כמו כן, מגוון מוצרים רחב בקטגוריית השינה, סלונים ופינות ישיבה מעוצבות, כורסאות עיסוי, מוצרים ייעודיים של אמריקן קומפורט ומגוון רחב של אביזרים המשלימים את חווית השינה, הנוחות והפנאי.


 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד