הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

זמן אמיתי מתרחב ל-6 מרכזי תרבות שתיה

31/12/2019
זמן אמיתי מתרחב ל-6 מרכזי תרבות שתיה

'זמן אמיתי', בית הספר לברמנים המוביל בישראל, חוגג שלושים שנות ברמנים תרבות שתייה ומשיק שני מרכזי תרבות שתיה חדשים להכשרת ברמנים וסדנאות אלכוהול בערים באר שבע ואשדוד בהשקעה של כחצי מיליון ₪.  המרכז החדש בבאר שבע משתרע על פני 100 מ"ר וכולל בר מרכזי ומקומות ישיבה נוספים לטובת הכשרות והדרכות ברמנים ואנשי אלכוהול. המרכז עוצב על ידי המעצב המוכר עומר יוספי. המרכז החדש באשדוד ישתרע על פני 80 מ"ר ופועל בשלב ראשון בבר מוכר וותיק בעיר אשדוד.

 

שחף טל, מנכ"ל זמן אמיתי אמר היום: "אני שמח לרגל חגיגות ה- 30 לזמן אמיתי להשיק מרכזי תרבות שתיה חדשים באשדוד ובבאר שבע ולהביא את כל החידושים בעולמות השתייה והבר גם לדרום. כשזמן אמיתי נפתח בשנת 1989, חזון בית הספר היה ליצוק תוכן ועשייה למונח 'תרבות השתייה' ולהפוך לבית הספר לברמנים הגדול בעולם והצלחנו בכך. עם השנים התפתחנו לתחומים נוספים, וכיום זמן אמיתי היא חברה הכוללת את בית הספר לברמנים אך מציעה גם שורה של פעילויות, הכשרות ושירותים מגוונים שמטרת כולם היא אחת: 'קידום תרבות שתייה איכותית בישראל'."

 

מערכי ההדרכות במרכזי תרבות החדשים כמו בשאר המרכזים הורכב על ידי מדריכי זמן אמיתי, מיקסולוגים ואנשי אלכוהול בכירים בתחום.

המרכזים יהוו בית למביני עניין בתחום ויתקיימו בהם הדרכות והכשרות של מיטב הברמנים בעיר לצד הכשרות של דורות של ברמנים חדשים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד