הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מועדון הצרכנות ׳הוט׳ מקים סוכנות ביטוח חדשה

21/05/2020
מועדון הצרכנות ׳הוט׳ מקים סוכנות ביטוח חדשה

ועדון הצרכנות הוט הכריז הבוקר (21.5.20) על כוונתו להקים סוכנות ביטוח חדשה בבעלותו. הסוכנות, שתנוהל על ידי רון ויסברג, בעברו יו"ר ומנכ"ל חברת הכשרה לביטוח, ומוקמת על ידי שרון חרן (לשעבר מנכ"ל פספורטקארד), תציע לעמיתי המועדון תוכניות ביטוח מיוחדות אשר יגובשו על ידי מנהלי הסוכנות ויבוצעו על ידי חברת הביטוח הראל, שנבחרה לאחר בחינה של שיתופי פעולה בין המועדון עם כל חברות הביטוח המובילות במשק.

 

על פי מנכ״ל מועדון הוט,צביקה וילנאי, ההחלטה על הקמת סוכנות ביטוח הגיעה לאחר שמחלקת המחקר של המועדון מצאה כי ההוצאה החודשית השלישית בגודלה (לאחר מזון ותשלומי רשויות וממשלה) בקרב עמיתי המועדון היא ההוצאה על ביטוח. חלקה של הוצאה זו עומד על כמיליארד ש"ח מידי שנה.

"הבחירה בהראל", לדברי צביקה וילנאי מנכ"ל מועדון הוט, "נעשתה לאחר תהליך מיון ארוך של חברות הביטוח ובחירה בחברה הטובה והמתאימה ביותר לצרכי חברי המועדון, ולאחר שקיבלנו עבור עמיתי המועדון את הצעת הערך הטובה ביותר בהראל".  

 

צביקה וילנאי, מנכ"ל מועדון הצרכנות הוט: "אנחנו שמחים בבחירה בהראל ובטוחים שיחד איתם נוכל להעמיד את הצעות הביטוח המיטביות לעמיתי המועדון. אנחנו נמשיך כמועדון להציע לעמיתינו את העסקאות הטובות ביותר בכל תחומי החיים להוזיל עבורם את יוקר המחיה ". 

 

מהראל נמסר: אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם מועדון הצרכנות "הוט". אנו מאמינים כי חברי המועדון יוכלו להנות ממגוון המוצרים והשירותים הרחב הקיים בהראל.


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד