הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

יהלומים לנצח: "שרין טכנולוגיות" תמכור את מוצריה גם באינטרנט

12/02/2007

שרין טכנולוגיות המפתחת כלי מדידה ומערכות קבלת החלטות לליטוש וחיתוך יהלומים מתחילה למכור את מוצריה באינטרנט, מתוך שאיפה להגיע למקסימום לקוחות ברחבי העולם. בכך הופכת שרין לחברה הבינלאומית הראשונה המוכרת ציוד טכנולוגי מתקדם בתחום היהלומים דרך האינטרנט.

 

"היכולת לרכוש באמצעות האינטרנט את המכשירים למדידה והערכת יהלומים מבית היוצר של שרין, מעניקה ללקוחותינו יתרון במהירות וביעילות של עבודתם", מסביר נתן מוסק, סמנכ"ל מכירות וקשרי לקוחות בשרין טכנולוגיות, "כמו כן, זה יאפשר לחברה להגיע ללקוחות שלא נמצאים בתחום המרחב בו שרין פועלת בעולם".

 

בתחילה, שרין תציע למכירה רק את המוצרים הדורשים התאמה אישית מזערית ומופעלים באמצעות התקנה פשוטה וקלה: DC3000 – מוצר לדירוג צבע באבנים מלוטשות ו- DiaScan S+ - המילה האחרונה בתחום המכשירים הניידים לדירוג איכות ליטוש של יהלומים מלוטשים. מוצרים נוספים יוצעו גם הם למכירה באינטרנט בהמשך.

 

לקוחות שירכשו באתר יחויבו אוטומאטית באמצעות כרטיסי האשראי מאסטר קארד או ויזה בסביבה מאובטחת (SSL). המוצרים ישלחו ללקוח ישירות ממרכז "שרין טכנולוגיות" בישראל, תהליך שיזרז את ביצוע ההזמנה וייתן שליטה מלאה על טיב השירות.

 

"שרין טכנולוגיות", הוקמה ב- 1988 על ידי יוזמה משותפת של קבוצת יצרני אבני חן ויהלומים וחברת הייטק ישראלית. החברה הונפקה באפריל 2005 בבורסה הסינגפורית (SGX) לפי שווי של 52 מיליון דולר.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד