הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרכז הסטאר סנטר של בן זקן מוסיף 44 אלף מטר של שטח מסחרי

12/08/2007 16:40

"הסטאר סנטר" באשדוד, בבעלותם של ג'קי בן זקן, אברהם נניקשוילי וחיים רביבו, פתח את ההרחבה החדשה. מתחם הקניות והבילוי כולל 44 אלף מ"ר של שטחי מסחר ומתפרס על פני שטח כולל של 107 דונם. הסטאר סנטר צפוי לכלול בגמר אכלוסו כ- 100 רשתות, חנויות ומסעדות מהמובילות בישראל.  

 

בימים הקרובים צפויות להיפתח בהרחבה של "הסטאר סנטר" רשת המזון יוחננוף, ביתילי, ID Design, נייט סלייפ סנטר,ביג בוקס, ריצ' & טיילור, גלריית האומנות- הבית של איילת ובסך הכל כ-12 חנויות חדשות. לאחר החגים צפויות להיפתח בהרחבה החדשה עוד כ-33 חנויות נוספות.

 

הקמת מתחם "הסטאר סנטר" שממוקם באזור התעשייה המערבי של העיר אשדוד החלה לפני כשלוש שנים.  המתחם הינו פרויקט ייחודי מסוגו בישראל, מתפרס על פני 107 דונם, כולל כ-1500 מקומות חנייה  ומאכלס את מיטב הרשתות והחנויות של ישראל.

 

בין החנויות בסטאר סנטר ניתן למצוא כיום את: קפה ארומה, קפה ג'ו, נייט סליפ סנטר, טיב טעם, קסטרו, ביג סנסור, סופר פארם, דר' גב, נעלי TO-GO, אירוקה, סטימצקי, א.ל.מ, שטיחי כרמל, H&O, נעלי נמרוד, עונות, קרייזי ליין, ג'אמפ, קסטרו נשים+ גברים, אפרודיטה, בוניטה, GOLBARY, Celio, ACE, אופיס דיפו, ג'אמפ, נעלי גזית, שקם אלקטריק, ספורט ורטהיימר,  עמינח, מחסני תאורה, אוויס ועוד.

 

מתחם הסטאר גם יכלול בסיום האכלוס, שתי שדרות מעצבים מרכזיות ובסך הכל כ-40 חנויות אופנה ומותגים של מיטב מעצבי ישראל, בשטח של כ 100 מ"ר לכל חנות.  

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד