הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שרון אילון תוביל את מסעות הנשים "באנרגיה נשית" של חברת המסעות Xtrip

27/06/2005

שרון אילון תוביל את מסעות הנשים "באנרגיה נשית" של חברת Xtrip. לדברי אריק ברא"ז, מנכ"ל שותף בחברת Xtrip, אילון נבחרה להוביל את מסעות הנשים הודות לנסיון עשיר שצברה בשנים האחרונות במסעות ג'יפים באתרים אקזוטיים בעולם.

 

לדברי אריק ברא"ז "הביטחון והעוצמה הנשית שמשדרת אילון תואמים את רוח החברה", אילון תיטיב לבטא את מהות החוויה הגלומה במסעות הנשיים, ידוע כי פעמיים השתתפה במסעות וכי היא משמשת כמנחה פעילה  בתחרויות ספורט אתגרי לנשים.

 

לדבריו, אילון תעשה שימוש בנסיון שצברה במסעות אתגריים והיא תשמש כעמוד התווך של המסע -  תתמוך, תעודד, תעזור ותייעץ לשותפותיה במסע. "האנרגיות הנוצרות בטיולי נשים הן מיוחדות ואינן קיימות במסע משולב לגברים ונשים. הקרבה שנוצרת בין הנשים, נושאי השיחה והאווירה הכללית מוסיפות לטיול "תבלין" סודי שאנו, הגברים, לא נבין לעולם".

 

 

חברת Xtrip הינה חברה המתכננת ומבצעת בפועל מסעות ברחבי הגלובוס במגוון אמצעים: ג'יפים, אופנועים, רגל, אופניים, כדור פורח או סירת רפטינג. המסעות מתאימים לקהל מגוון של אנשים המעוניינים לטייל בזוגות, בבודדים וגם בקבוצות חברים.

חברת Xtrip מציעה מגוון רחב של מוצרים מרמת מסע מפנק בארמונות מהראג'ה ועד לאוהל אלפיני בפיסגת הקילימנג'ארו.

 

חברת Xtrip הוקמה על ידי משה גאון, אריק ברא"ז ואייל זיידוש. לפרטים נוספים והזמנת מסעות באתר האינטרנט של החברה: www.Xtrip.co.il

 

 

בתמונה: שרון אילון. צילום: דור מלכה.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד