הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הכנס השנתי של ענף יחסי ציבור והדוברות יועבר בשידור חי באינטרנט

9/12/2008 15:30

מחרתיים ייפתח הכנס השנתי המקצועי של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות במלון דן כרמל בחיפה. עשרות אנשי יחסי ציבור, דוברים ויועצי תקשורת כבר הודיעו על בואם לכנס שיימשך יומיים (11-12 בדצמבר). הכנס נערך בצילו של המשבר הכלכלי ויעסוק בחשיבות של יחסי הציבור בעידן של מיתון. הכנס יועבר בשידור חי באינטרנט באמצעות טכנולוגיית וידאו מתקדמת של חברת מדיום. את השידור יהיה ניתן לראות באתר האיגוד ובפורטל השיווק אולמרקטינג.

 

ברכה זיסר, מייסדת מרכז אורנית, בית החלמה לילדים חולי סרטן, נבחרה על- ידי הנהלת האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות כאשת השנה בתקשורת לשנת 2008. זיסר נבחרה לקבל את האות, זאת בשל שימוש מושכל שעשתה בתקשורת פנים וחוץ ארגונית בפעילותה. האות יוענק לה בטקס חגיגי במסגרת הכנס.

 

בכנס תחשף לראשונה תמונת המצב של המשרדים ליחסי ציבור בעת הזו -  באמצעות סקר ונתונים עדכניים המשקפים את המשבר הכלכלי הנוכחי שיציג גבי בגס, מנכ"ל קבוצת יפעת תקשורת. סילביה בית הלחמי, יו"ר האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות אומרת: "דווקא בעת משבר כלכלי קיימת חשיבות עליונה לשימוש מושכל ביחסי ציבור. המשבר הכלכלי רק מדגיש את הצורך ההולך וגובר ביחסי ציבור. חברות רבות מהמגזרים השונים יודעות, כי בעידן של מיתון ואי ווודאות לא ניתן לוותר על יחסי ציבור".

 

בין המרצים בכנס: סופי בלום,  מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל ישראל, שתדבר על  "מנהיגות וחדשנות בעידן של חוסר וודאות עולמי" וכיצד יש ליצור מערכת יחסים מנצחת בין משרד יחסי הציבור והלקוח בסביבה מאתגרת; יוסף בראל, מנכ"ל חברת אינטגרל - מרצה בכיר בביה"ס למנהל עסקים, המסלול האקדמי - המכללה למנהל, על "היערכות העוסקים בתחום התקשורת השיווקית, הפרסום ויחסי הציבור במשבר הנוכחי"; ירדן ותיקאי, מנהל מערך ההסברה במשרד רוה"מ, על ה"שינויים והחידושים במערך ההסברה הלאומי של ישראל"; נורית דבוש, יו"ר מועצת הרשות השנייה וניצן חן, יו"ר מועצת הכבלים והלווין, ידברו על "התוכן השיווקי והשלכותיו על העוסקים ביחסי הציבור. הרגולציה והבעיות הכרוכות בה".

 

בנוסף, תתקיים סדנת כללי התנהגות ועמידה בפני מצלמות שתועבר על ידי איתי רפופורט, מנכ"ל רפופורט תקשורת אפקטיבית וכתב לשעבר של הערוץ הראשון; ד"ר יואל מארק, מנהלת המחקר והפיתוח של גוגל, תרצה על גוגל למשתמשים מתקדמים ובשירות תעשיית יחסי הציבור; כן יוצג פתרון חדשני למסיבות עיתונאים באינטרנט על-ידי חברת מדיום.

 

בכנס השנתי, ירצה דן אשבל, שגריר ישראל באוסטריה ומי שזכה בפרס איש יחסי הציבור של השנה באוסטריה מטעם האיגוד האוסטרי ליחסי ציבור. אשבל ירצה על "יחסי ציבור וחשיבותם לתדמית ישראל בעולם". הכנס המקצועי השנתי של האיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות, שיעסוק כאמור ביחסי ציבור בצילו של המשבר הכלכלי, יפגיש מומחי תקשורת מהאקדמיה, את בכירי העיתונאים ואנשי יחסי ציבור ודוברים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד