הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"א.מ.ן ויינר" יטפל בתקציב יחסי הציבור של מועדון הכושר View בהרצלייה פיתוח ובבעלות חיים סקאל

6/10/2009 11:55

מועדון הכושר היוקרתי View הממוקם בקניון ארנה הרצלייה, מחדש את פניו במכשירים חדשים מהמתקדמים בעולם מסוג life fitness, חוגי Outdoor הנערכים מחוץ לכותלי המועדון, שדרוג מלתחות ועוד, בהשקעה של כ- 250 אלף ₪.

את תקציב יחסי הציבור קיבל משרד אמן ויינר יחסי ציבור מהרצלייה, המתמחה ביחסי ציבור, מיתוג ומיצוב תקשורתי לחברות ורשתות שיווק, בריאות, תרבות, היי-טק, נדל"ן, לייף סטייל, הפקות, השקות, כנסים ואירועים.

 

מועדון ה-View מציע חוויה אולטימטיבית לטיפוח הגוף והנפש ומציע שילוב של פעילויות Indoor ופעילויות Outdoor. בתוספת לרצועת החוף המדהימה הנשקפת ממרפסת האימון, חדרי הסטודיו המעוצבים, השיעורים הייחודיים והמדריכים המקצועיים, מהווה המועדון חדר כושר מהמובילים ויוצאי הדופן בישראל ושוכן בקניון ארנה שבהרצלייה.

המועדון שבימים אלה משנה את אופיו, שכר את שירותיה של דגנית הרבין המתמחה בניהול ושיווק מכוני כושר, כשבאמתחתה הקמתו של המותג הולמס פלייס בישראל. דגנית הביאה עימה רוח חדשה וסיגנון שונה, כך שהמותג היוקרתי View ישלב בין בריאות ספורט ואופנה, יחד עם המותגים היוקרתיים בבעלותו של חיים סקאל, Tommy Hilfiger, Top Shop, Ralph Lauren, יושם דגש על נושא הבריאות ואיכות החיים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד