הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משרדי יחסי הציבור דורן תקשורת ואולמדיה ממזגים פעילויתיהם

1/11/2009 16:30

משרדי יחסי הציבור אולמדיה בבעלות אורן בסון, ודורן תקשורת בבעלות דורית ורענן רוגל, הודיעו על מיזוג פעילות יחסי הציבור וייעוץ התקשורת של שתי החברות.

במסגרת ההסכם יעברו חברי צוות יחסי הציבור של דורן אל משרדי אולמדיה בפתח תקווה החל מ- 1 בדצמבר 2009.

 

בעקבות המיזוג יהיה אורן בסון מנכ"ל החברה, ורענן רוגל יהיה יו"ר פעיל ויועץ אסטרטגי בתחום התקשורת. לאחר איחוד הפעילויות תמשיך החברה הממוזגת לפעול באמצעות שני שמות מותג: אולמדיה ודורן, תחת קורת גג אחת ובמשאבים מאוחדים.

 

רוגל ימשיך לנהל בנפרד את פעילות דורן תקשורת בתחום הפרסום ואת אתר האינטרנט "אכול ושאטו".

 

דורן תקשורת הוקמה לפני 22 שנה על ידי רענן רוגל. החברה התמחתה בטיפול בלקוחות מתחומי הטכנולוגיה, מיחשוב והיי-טק, ובהמשך הרחיבה פעילותה לתחומים נוספים.

 

אולמדיה העוסקת בתחום יחסי הציבור והתקשורת השיווקית, הוקמה לפני כשבע שנים על ידי אורן בסון, ומתמחה אף היא בטיפול בלקוחות מתחום הטכנולוגיה וההיי-טק. בטרם הקמת אולמדיה שימש בסון כיועץ תקשורת ויחסי ציבור בדורן תקשורת, והיה מנהל שיווק ופיתוח עסקי בחברה. אולמדיה מפעילה גם את פורטל השיווק – Allmarketing.co.il.

 

רענן רוגל אומר: "אחרי 22 שנות פעילות ובולטות בענף יחסי הציבור, החלטתי לעשות את הצעד הבא לקידום פעילות דורן בשנים הבאות; ומה טוב יותר מאשר לעשות זאת עם אורן בסון, ש'גדל' בדורן תקשורת, ולאורך כל שנות פעילותו בחברת אולמדיה, אנו פועלים בשיתוף פעולה אישי ועסקי הדוק. מיזוג הפעילות של אולמדיה ודורן לכדי פעילות אחת יוצר סינרגיה רבת עוצמה ומקור ידע אדיר. שתי החברות וצוותי החברות עובדים שנים רבות בשיתוף פעולה, עם תרבות ארגונית דומה והיכרות אישית, והמיזוג הזה יוצר גוף שטבעי לו לעבוד יחד. לקוחות אולמדיה ודורן תקשורת ייהנו מצוות מקצועי, מנוסה ואנרגטי, בעל תודעה שירותית".

 

אורן בסון מוסיף: "איחוד פעילות שתי החברות יוצר את אחת החברות הגדולות והמקצועיות ביותר בישראל. התחלתי את פעילותי בתחום ייעוץ התקשורת, יחסי הציבור והתקשורת השיווקית בדורן תקשורת, בה למדתי רבות על תחום זה. את הידע והתרבות האלה הבאתי לאולמדיה. כעת, כאשר פעילויות שתי החברות מתמזגות ומתאחדות, בטוחני כי הן הלקוחות והן המדיה ייהנו ממשרד יחסי ציבור מוביל, מנוסה ומקצועי, עם צוות בעל מוטיבציה גבוהה. לאחר המיזוג אנו מתכוונים לחזק ולהרחיב את היצע השירותים בתחום יחסי הציבור, ולהוסיף שירותים בתחום המדיה החדשה והתקשורת השיווקית".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד