הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משרד יחסי הציבור אולמדיה יספק שירותי יחסי ציבור לחברות הייטק בטורקיה

12/05/2010 12:40
הגדל

חברת אולמדיה מעסיקה נציגה מקומית, בעלת ניסיון עשיר בתחום יחסי הציבור ושירותי התקשורת השיווקית עם התמחות בתחום הכלכלי-עסקי וניסיון בטיפול  בלקוחות הייטק.

 

שירותי יחסי הציבור מתאימים לחברות רב-לאומיות הפועלות בישראל ומנהלות את אזור טורקיה מישראל, וכן לחברות ישראליות הפעילות בשוק הטורקי או חברות שמעוניינות לחדור לשוק זה.

 

מזה כשנה, מספקת אולמדיה שירותי יחסי ציבור בשוק הטורקי, לחברת נטאפ ובימים אלו נמצאת במגעים לאספקת שירותים לחברות נוספות.

 

לדברי אורן בסון, מנכ"ל אולמדיה, "קיימות חברות רב-לאומיות רבות הדורשות מן הסניף הישראלי שלהן לנהל את מערך השיווק והמכירות של החברה גם טורקיה. עבור מנהלים ישראלים שאינם מכירים את השפה הטורקית -  שימוש במשרד יחסי ציבור ישראלי, עימו ניתן לעבוד בשפה העברית והוא זה המפעיל את גורמי יחסי הציבור והתקשורת השיווקית בטורקיה – מקל מאוד על מילוי תפקידם. בנוסף לכך, אנו נחשפים ליותר ויותר חברות ישראליות המעוניינות  להרחיב את פעילותן ולחדור לשוק הטורקי, בשל הקרבה לישראל".

 

בסון הוסיף: "צברנו כבר ניסיון וידע רב על עולם יחסי הציבור והעיתונות הכלכלית-טכנולוגית בטורקיה ולאשת יחסי הציבור שאנו מעסיקים באולמדיה טורקיה, יש ידע רב בתחום וקשרים ענפים עם המדיה".

 

חברת אולמדיה, בניהול אורן בסון, מתמחה ביחסי ציבור ודוברות ופעילות תקשורת שיווקית כוללת. אולמדיה מתמחה בטיפול בלקוחות בתחום ההיי-טק, אינטרנט, פיננסים, נדל"ן, שיווק, משאבי אנוש, ועוד.  לאחרונה אוחדה הפעילות העסקית של אולמדיה עם חברת דורן תקשורת, כאשר החברה הממוזגת פועלת באמצעות שני המותגים דורן תקשורת ואולמדיה. בין לקוחות אולמדיה ודורן תקשורת כיום לקוחות ישראלים וחברות גלובליות, ביניהם: מטריקס, נטוורקס, We!, NetApp, גילון, אלעד מערכות, רד האט, קבוצת חיון, סומת, דאסו סיסטמס אלודה, ארטרא, חילן-טק ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד