הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

"נעמי צ'רפק תקשורת ויחסי ציבור" תטפל ברשת"ספגטים"

30/08/2010 17:05

רשת "ספגטים" , הרשת המובילה בתחום האוכל האיטלקי בישראל, המפעילה 16 סניפים ברחבי הארץ, בחרה במשרד "נעמי צ'רפק תקשורת ויחסי ציבור" להוביל את מערך הייעוץ התקשורתי, הדוברות ויחסי הציבור של הרשת. רשת "ספגטים" נרכשה לאחרונה על ידי "שירן גורמה" מקבוצת שירן , שבבעלות האחים קקון. הקבוצה מחזיקה בין היתר גן ואולם אירועים ותיק במרכז, גן אירועים "מנסקו" על חוף הים באולגה , חברת האוטובוסים שירן נסיעות בע"מ, חברת מוניות הכפר בשרון וזאת בנוסף לפעילות ענפה בתחומי הנדל"ן המניב והנדל"ן למגורים.

 

מ"שירן גורמה" נמסר כי היא "גאה בהוספת רשת ספגטים לפרוטפוליו שלה ורואה ברשת מנוע מציחה והתפתחות מרכזי.הקבוצה פועלת בימים אלו לגיבוש קמפיין פרסומי ותקשורתי רחב היקף עבור כל סניפי הרשת. קמפיין זה יהיה יריית הפתיחה בסדרת פעולות שיווק ופיתוח עיסקי, שיובילו לעלייתה של רשת ספגטים על מסלול של שגשוג וצמיחה". 

 

ענת צ'רפק-מחנאי, סמנכ"לית לקוחות במשרד "נעמי צ'רפק תקשורת ויחסי ציבור", מסרה: "אנו שמחים מאוד על הצטרפותה של רשת "ספגטים" לחוג לקוחותינו. אנו סמוכים ובטוחים שיחד עם ההנהלה החדשה של הרשת, נצעיד את רשת "ספגטים" לשיאים חדשים ונהפכה לשחקן מרכזי בסצנה הקולינארית הישראלית. "

 

רשת "ספגטים" כוללת 16 סניפים הפזורים ברחבי הארץ המופעלים ישירות על ידי קבוצת שירן גורמה ובזכיינות. הרשת מתמחה בסגנון הבישול האיטלקי הקלאסי ובסניפיה ניתן למצוא ארוחות משפחתיות ועסקיות בתמחור הוגן ואטרקטיבי, לצד משלוחים עד הבית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד