הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור קיבל את תקציב מותג: weber

7/01/2013

משרד רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור נבחר לנהל את יחסי הציבור של Weber מותג הגריל והברביקיו המוביל בעולם, המשווק בישראל על ידי חברת די אנד אס.

לדברי רונן הלל: "השנה הקרובה הולכת להיות עסיסית ומעניינת הודות לתקציב יחסי הציבור של וובר שעליו נאמר תקציב עם בשר".

לדברי דיוויד דרייר, מנכ"ל חברת די אנד אס: "בחרנו במשרד רונן הלל תקשורתויחסי ציבור לנהל את הפעילות שלנו בזכות ההתמחות שלהם במותגים בדגש על גסטרונומיה. רונן הלל ורואי כרמלי, סמנכ"ל המשרד, יעזרו לנו למנף את העוצמה של המותג וובר ולהביא את היתרונות שלנו לחובבי הבשר ולציבור הרחב".

חברת די. אנד אס היא החברה המובילה בישראל ליבוא ושיווק גרילי גז, גרילי פחמים, מעשנות וריהוט גן מעץ ומתכת. חברת די.אנד.אס היא היבואנית הבלעדית של Weber - החברה הגדולה בעולם למתקני גריל.

Weber הוא שם נרדף  לעולמות הבר בי קיו והגריל ה איכותיים והמשובחים ומדובר באייקון אמריקאי ומותג עולמי. מוצרי וובר מיוצרים בארה"ב באיכות הגבוהה ביותר המבטיחה שנים רבות של הנאה.  

לחובבי הגריל, לבשלנים ואניני הטעם מייבאת D&S מעשנות כולל כפיסים ועץ לעישון בטעמים שונים ומגוון אביזרים משלימים לחוויית גריל מושלמת.

החברה מעניקה שירות לכל גרילי הגז הקיימים בשוק הישראלי, כולל שירות משלים של חלקים ושל אביזרים מיוחדים לחובבי הבישול גריל ומנגל .

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד