הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אולמדיה זכתה בשורת תקציבי ניו מדיה ודיגיטל חדשים

28/01/2015
אולמדיה זכתה בשורת תקציבי ניו מדיה ודיגיטל חדשים

משרד יחסי הציבור והניו מדיה אולמדיה מכריז על שורת זכיות בתחומי הדיגיטל והניו מדיה. בין הפעילויות שתספק אולמדיה ללקוחותיה: הקמה, ניהול תוכן וקידום ערוצי רשתות, קמפיינים דיגיטליים שיווקיים מתקדמים ומשולבים, הכוללים פעילות חוצת פלטפורמות בערוצי סושיאל (פייסבוק, לינקדאין), אאוטבריין, גוגל Adwords, תוכן שיווקי ועוד. כמו כן תפיק אולמדיה סרטונים שיווקיים ותדמיתיים עבור מספר לקוחות.


עבור מטריקס, חברת ה-IT הגדולה בישראל, לה מספקת אולמדיה שירותי יחסי ציבור זה למעלה מעשור, תתפעל אולמדיה את ערוצי הדיגיטל והרשתות החברתיות של החברה בפייסבוק, בלינקדאין וביוטיוב, לצד קמפיינים שיווקיים על פלטפורמות דיגיטל שונות.


כמו כן תקים אולמדיה את הפלטפורמות בערוצים החברתיים עבור בית הספר סגול למדעי המוח באוניברסיטת תל אביב, לצד קידום תוכן לקהלי יעד רלוונטיים.


לצד אלו תקים אולמדיה קמפייני המרות (לידים למכירה) בפייסבוק ובגוגל Adwords עבור חברת פוליסי צ'ק, המספקת שירות בדיקת פדיון פוליסות ביטוח, ועבור ארדן קונטרול טק, המתמחה במערכות בקרה תעשייתית, בהתאמה.


תחום נוסף בו מספקת אולמדיה סט פתרונות חדש הוא שיווק בוידאו וסרטוני תדמית. אולמדיה תפיק סרטוני הדרכה והסברה עבור מוצריה של חברת חשבים, בהם: תקדין, כל עובד, כל מס, כל עתיד ועוד. הסרטונים ישמשו לקידום בערוצי דיגיטל, פרזנטציות מכירה, כנסים ועוד.


"אולמדיה תמיד שאפה לספק ללקוחותיה שירותים בכל ערוצי המדיה הנצפים על ידי קהלי המטרה. בשנים האחרונות עולמות התוכן והשיווק הדיגיטלי הולכים ומתקרבים, ובלא מעט מקומות הדרכים מצטלבות: תוכן שיווקי, הפקת תוכן לרשתות חברתיות – כל אלו מצטלבים עם עולם יחסי הציבור והתוכן המסורתי". אומר אורן בסון, מנכ"ל אולמדיה. "לכן, פעלנו להקמת סט פתרונות מלא, שיהיה כולו In House באולמדיה, ויספק מענה לכל צורך דיגיטלי שיווקי – אם ברשתות החברתיות, אם בקמפייני המרות ואם בוידאו – יש לנו הכלים להביא את לקוחותינו לכל פלטפורמה מדיה חדשה, לצד זו המסורתית".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד