הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אולמדיה נבחרה לטפל ביחסי הציבור של אירוע החדשנות השנתי iNNOVEX2017

18/01/2017
אולמדיה נבחרה לטפל ביחסי הציבור של אירוע החדשנות השנתי iNNOVEX2017

משרד יחסי הציבור והדיגיטל אולמדיה נבחר ללוות את יחסי הציבור של כנס iNNOVEX2017 – האירוע השנתי המרכזי בתחום החדשנות הטכנולוגית.

iNNOVEX2017 ייערך ב- 8 בפברואר 2017 במרכז  הכנסים אווניו בקרית שדה התעופה.

 

השנה יוקדש האירוע לזכרו של מר שמעון פרס ז"ל, אשר תרם רבות לעידוד החדשנות הטכנולוגית של מדינת ישראל.  הוא ייערך בשיתוף מרכז פרס לשלום וחדשנות, ומר חמי פרס,  יו"ר הועד המנהל של מרכז פרס לשלום וחדשנות  ושותף מנהל בקרן פיטנגו, יפתח את הכנס בדברי ברכה והוקרה לפועלו של אביו.

 

עשרות מרצים מכל העולם יגיעו לישראל כדי ליטול חלק בכנס iNNOVEX2017  וכ-200 חברות סטרטאפ יציגו בו פיתוחים וחידושים אשר ישפיעו על חיינו בתחומי התקשורת, הרפואה, רכב ותחבורה, האינטרנט של הדברים, אבטחת נתונים, יישומים תעשייתיים וטכנולוגיות ירוקות. כמו כן, יתקיימו בכנס דיונים בדרכים לעידוד החדשנות בארגונים ויוזמנו מפתחים ,מדענים ומומחים מהארץ ומהעולם להציג את המוצרים החדישים ביותר בתחומי התמחותם.

iNNOVEX2017 צפוי למשוך כ-1,500 מהנדסים, חוקרים, מדענים ומנהלים בכירים רבים אשר יקחו חלק בכנס במטרה ללמוד על האתגרים בפיתוח רעיונות חדשניים, להחליף רעיונות, להאזין למומחים ומובילים עולמיים בתחומי החדשנות ולדון בדרכים לעידוד היצירתיות והחשיבה המקורית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד