הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מייבלין ניו-יורק בחר בוולוגרית הישראלית אשלי וקסמן

25/05/2017
מייבלין ניו-יורק בחר בוולוגרית הישראלית אשלי וקסמן

מותג האיפור הבינלאומי מייבלין ניו-יורק, אשר חולש מדי שנה על אירועי שבוע האופנה ומכתיר IT GIRLS כג'יג'י חדיד, ג'ורדאן דאן ואמילי דידונטו, בחר לראשונה IT GIRL  כחול לבן: היוטיוברית אשלי וקסמן בקשי.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, אשלי קיבלה יד חופשית ממייבלין ניו-יורק להרכיב מראות איפור בהתאמה לקהל הישראלי כראות עיניה, וכמובן להמליץ על המוצרים האהובים עליה במותג. הסרטונים, שיוכנו וייערכו על ידי אשלי, יועלו בערוץ האישי של וקסמן בקשי, וכן בערוץ הרשמי של מייבלין ניו-יורק בישראל.

 

באחד הסרטונים שעורכת בימים אלה תזמין  אשלי IT GIRL   נוספת, אושיית הרשת קים אזולאי בת ה-16, להתאפר ולהצטלם עם לוק איפור מיוחד.

 

ליטל סבירסקי, מנהלת השיווק של מייבלין ניו יורק בישראל אמרה: "IT GIRL היא בחורה שכולנו רוצים להיות כמותה. היא מגניבה, מסקרנת וגורמת לנו לרצות לעקוב אחריה ולצפות בה, באאוטפיטים שלה ובאיפור שלה עוד ועוד. אנחנו מקשיבים להמלצות שלה כי היא אמיתית ואומרת מה שהיא מרגישה. בישראל, אשלי וקסמן בקשי עונה על הקריטריונים האלה ויותר מזה; היא  בחורה שהמציאה את עצמה מחדש והתחילה נישה של איפור ישראלי ביוטיוב, שגדלה למימדים עצומים. אין ספק שזו התאמה מושלמת בין היוטיוברית מס' 1 בישראל, לבין מותג האיפור מס' 1 בעולם".

 

צילום: יח"צ

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד