הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

The Cheesecake Factory מצטרף לזאביק דרור

9/11/2017

"צ'יז קייק פקטורי" תטופל במחלקת הקולינאריה של המשרד, בניהולה של דניאל דובשני, לצד המותגים המובילים בתחום, כגון: שף שגב משה, שף-קונדיטור מיקי שמו, שף ישראל אהרוני, שף דיוויד פרנקל, שף אבי לוי, קבוצת קפה קפה, יקב קסטל, שרונה מרקט, מסעדת השף מלגו ומלבר ועוד.

 

כמו כן, יטפל משרדו של דרור ביחסי הציבור של זכיין המותג בארץ – "קפה סעדי" המשווק פרוטפוליו רחב של מותגים בינלאומיים בתחומי הפטיסרי והשוקולד.

 

לדברי דוד דן, מנכ"ל "קפה סעדי" המייבאת באופן בלעדי את המותג "דה צ'יז קייק פקטורי": "אנחנו שמחים על הבחירה במשרדו של זאביק דרור לניהול יחסי-הציבור של קבוצת 'סעדי' בכלל, ובמותג 'דה צ'יז קייק פקטורי' בפרט. קבוצת 'סעדי' בעלת ערכים מובהקים של איכות ומקצוענות, ומבחינתנו החיבור למחלקת הקולינאריה במשרדו של זאביק, אשר מטפלת בשפים ובמותגים המובילים בתחום, הוא המהלך הטבעי לשני הגופים".

 

"זאביק דרור אסטרטגיה קריאטיבית ותקשורת" הנו המשרד המוביל בישראל בחשיבה שיווקית, יצירתית ואסטרטגית המלווה תקשורתית 15 שנים לקוחות מפתח במשק הישראלי, ביניהם: קבוצת קניוני עזריאלי, קבוצת "קפה קפה", קבוצת "רנואר", קבוצת "הוניגמן", "סופר-פארם", קלאב מד, אמריקן אקספרס, קבוצת אלפא, קבוצת "חצי חינם", רשת "SABON", יקב קסטל, קבוצת השף שגב משה ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד