הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טושיבה מגייסת עובדים בישראל

17/01/2019
טושיבה מגייסת עובדים בישראל

KLA, מובילה בינלאומית בבקרת תהליכים בשוק המוליכים למחצה ובתעשיות נלוות, ארחה השבוע את חברת Toshiba Memory Corporation (TMC), אחת הלקוחות הגדולות של KLA, ומי שמובילה את תחום כרטיסי זיכרון מבוססי טכנולוגית פלאש בעולם, מציעה לעובדים שלה עבודה מרתקת ואופק מקצועי.

 

מנכ"ל Toshiba Memory, מר קויצ'ירו שיבאיאמה (Koichiro Shibayama), הגיע לארץ, נפגש עם סטודנטים, בוגרי הפקולטות להנדסה בטכניון, אונ' ת"א ואונ' בר אילן וסיפר להם על האתגרים הטכנולוגים ועל סביבת העבודה באתר החברה בעיר יוקאיצ'י (Yokkaichi) אשר ביפן, במטרה לשכנע אותם להגיש מועמדות לעבודה.  ובעוד מר שיביאמה והצוות שלו מכתתים רגלים ברחבי הארץ, שני בוגרים, האחד מבר אילן והשני מהטכניון, עברו מיונים בשנה החולפת והחודש מתחילים לעבוד ביפן.

 

חברת KLA ממגדל העמק, מלווה את טושיבה בכל צעדיהם בארץ ומסייעת למר שיביאמה להגשים את חזונו. "אנחנו עובדים עם טושיבה באופן צמוד כבר למעלה מ- 20 שנה ומספקים להם מכונות לבדיקת צ'יפים" מספר אורי תדמור, נשיא KLA ישראל. "לפני כשנתיים, באחד מביקוריו בארץ, התייעץ עימי מר שיבאיאמה לגבי האפשרות להזמין עובדים ישראלים לעבוד במרכז הפיתוח של טושיבה ביפן, מתוך מחשבה כי שילוב בין סגנון חשיבה ישראלי ליפני יסייע להם להמשיך ולצמוח ולהציע לשוק פתרונות חדשניים ופורצי דרך. אני חשבתי שזה רעיון מצוין שיכול להצליח, ואף הצעתי לשיבאיאמה-סאן  לסייע לטושיבה בכל התהליך הלוגיסטי בארץ, הקשר עם האוניברסיטאות והמיונים של המועמדים, והנה זו השנה השניה בה KLA עומדת בהבטחה."

 

"יש כאן הזדמנות נדירה לבוגרי לימודי הנדסה באוניברסיטאות השונות לעבוד באחד משלושת מרכזי הפיתוח הגדולים והמובילים בעולם בתחום של כרטיסי זיכרון מבוססי טכנולוגית פלאש" מוסיף תדמור, "העולם שלנו היום מונע ע"י דאטה, הגדלה בקצב אקספוננציאלי, והטכנולוגיה של טושיבה חיונית יותר מאי פעם, ועומדת בבסיסם של כל המכשירים שלנו – סמארטפון, מחשבים ניידים, טאבלטים,  מצלמות וכן הלאה. כך שלצעירים הישראלים ניתנת כאן הזדמנות של פעם בחיים –להתחיל את הקריירה בקדמת הטכנולוגיה העולמית, ועל הדרך לרכוש שפה ותרבות ייחודית. הקומבינציה של שלושת המרכיבים האלה תהפוך את הצעירים האלה לטאלנטים מבוקשים ביותר בתעשייה ובעסקים, בהמשך הדרך."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד