הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

נירלט משתתפת בפרוייקט צביעת בית אריאל - הוסטל לנערות בסיכון

25/06/2013

מגזין העיצוב "נישה" מקבוצת "מוטו תקשורת" יוזם זו הפעם השלישית שיפוץ להוסטל, השנה נבחר הוסטל בית אריאל המאכלס 16 נערות שהוצאו מביתן תחת צו בית משפט. במסגרת השיפוץ נבחרת מעצבות פנים מטעם המגזין בחרו את נושא הקולנוע וביחד עם הבנות בחרו את הסרטים שעוררו בהן השראה, לפיהם יעוצבו חדריהן.

לשיפוץ נרתמו ספקים וחברות רבות, בינהם נירלט,עודד פרנקל, מנכ"ל חברת נירלט, מתגייס למען נערות בסיכון ותורם כ- 180 ליטרים של צבע, מקולקציית הגוונים החדשה של נירלט "אוצרות טבע", לבית אריאל- הוסטל לנערות בסיכון, לטובת  שדרוג ההוסטל.

 

פרויקט הצביעה שיתחיל השבוע  ועתיד להסתיים במהלך חודש יולי, יכלול בין היתר: צביעת 14 חדרי ההוסטל, המועדון החברתי, סלון מרכזי, מטבח מרכזי, חדרי כביסה, שירותים, אמבטיות , מחסן ועוד.

 

עיצוב ההוסטל בקונספט עולם הקולנוע כאשר כל חדר יעוצב בהשראת סרט שונה: "אישה יפה", "נוטינג היל", "השטן לובשת פראדה", "שיקאגו", "היומן", "אחוות הג'ינס" ועוד.

 

לדברי עודד פרנקל: "התרומה לקהילה היא ערך מרכזי שנירלט חרטה על דגלה. אנו שמחים לעשות ולפעול למען הקהילה כמיטב יכולתנו, אין מטרה ראויה מזו. אנחנו יודעים שצבע משנה חיים, מעניק תחושה נעימה של התחדשות והתרעננות שמאפשרת ליצור התחלה חדשה. כולי תקווה שהצביעה והרענון של ההוסטל יצליחו להכניס שמחה, ירוממו את מצב הרוח ויעלו חיוך על שפתי הנערות.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד