הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פתרונות הדרכה State Of The Art – כיצד לעשות זאת נכון?

26/02/2014

הדרכה ארגונית היא אחד הכלים המרכזיים בידי מנהלים בארגון, המאפשרים להם לעצב את פני העובדים והארגון ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים של שינויים ארגוניים, תנאי שוק משתנים ותחרותיים, שינויים טכנולוגיים, רגולציה קפדנית ועוד.

כדי להצליח בכך נדרשים מנהלי ההדרכה  בארגון  לבצע את מלאכת ההדרכה תוך הבנה ארגונית ועסקית, תכנון רב, שילוב יצירתיות וחדשנות ורמות הפקה וביצוע גבוהות. הבנה של מרכיבים אלו היא חשובה וקריטית אך על מנת להצליח בכך חשוב וכדאי לדעת איך לעשות זאת בצורה טובה, חדשנית ויצירתית יותר.

 

נושא זה יעמוד במרכז מושב "למידה State Of The Art ברוח הזמן" שייערך במסגרת כנס ההדרכה השנתי ה-21 של למידה והדרכה בארגונים בישראל.

 

במסגרת המושב ייחשפו וילמדו המשתתפים  כיצד לייצר את פתרונות ההדרכה הטובים והמתאימים ביותר לארגון, המייצרים ערך עסקי משמעותי הן בהיבטים של למידה חדשנית ומגוונת והן בהיבטים של חסכון במשאבים ויצירת החזר השקעה (ROI) גבוה.

 

את המושב בכנס יוביל זיו מנדל, מנכ"ל משותף בג'ון ברייס מכללת הי-טק, מחטיבת ההדרכה של מטריקס,  יחד עם אביבית בן סימון , יועצת מתודולוגית מובילה באגף פרויקטי הדרכה והטעמה בג'ון ברייס מכללת הי-טק.

 

זיו מנדל מביא עימו ניסיון של למעלה מ-20 שנות עשייה פוריות ויצירתיות במיוחד  בפעילויות הכשרה, הדרכה והטמעה מול חברות ארגונים והקהל הרחב.

כדוגמא לכך  הגה זיו כחלק מהמושב שיתקיים יוזמה מעניינת וחדשנית במסגרתה בחרו המשתתפים, באמצעות דף הפייסבוק של הכנס, את ההרצאות שיועברו מתוך מגוון הרצאות מרתקות.  

 

בין ההרצאות שיועברו במושב: נטע פור אייזברג ואמירה יעקב משירותי בריאות כללית – על מרכז ההדרכה החוויתי הראשון מסוגו בארץ ; פבי שליט מחברת פרטנר על קמפיין השרות שהסעיר את הארגון ;הילה לנדמן מבנק לאומי על צמצום הפער  בין המטה לשטח באמצעות טכנולוגיה ורחל  אריאלי ממכבי שירותי בריאות על הסימולטור כערוץ למידה חדשני וייחודי.

 

הכנס יתקיים ב- 5-6 למרץ 2014 במלון כפר המכביה ברמת גן. המושב  "למידה State Of The Art" יתקיים ב- 5 למרץ בין השעות 15:00-16:15 .

 

לפרטים נוספים והרשמה : http://www.hrisrael.co.il/vault/kenes_hadarca21/tochnit_kenes_21.pdf

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד