הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מטריקס ו-Wisemail תקיימנה את כנס Market Leaders בנושא חדשנות בשיווק דיגיטלי

30/06/2014

עולם הדיגיטל המתפתח משנה את כללי השיווק והפרסום מקצה לקצה ומחייב חברות וארגונים להטמיע שיטות וכלים חדשים וחדשנים להשגת היעדים השיווקים והעסקיים שלהם. שינויים והתפתחויות אלה לצד ריבוי הערוצים הקיימים כיום לניהול הקשר השוטף עם הלקוח הופכים את הנושא ליותר ויותר מורכב עבור העוסקים בתחום סביב השאלה כיצד צריך ונכון להתמודד עם אתגרים אלה. 

על רקע זה תקיים מטריקס דיגיטל, גוף הדיגיטל של חברת מטריקס,  המתמחה באספקת פתרונות דיגיטל מתקדמים לחברות תוך שילובם במערך הפתרונות הרב-ערוציים של החברה, כנס מיוחד תחת הכותרת Market Leaders , שיעסוק בנושא חדשנות בשיווק דיגיטלי. 

הכנס ייערך בשיתוף חברת Wisemail, המתמחה במערכות דיוור אלקטרוני מתקדמות, וישלב הרצאות מקצועיות של מומחים ויועצים מובילים ממטריקס דיגיטל, Wisemail וחברות מובילות בתחום השיווק הדיגיטלי וחווית לקוח. כל זאת לצד סיפורי לקוח מעניינים וביניהם המסע הדיגיטלי לחו"ל של חברת אל על. 

בין ההרצאות שיועברו בכנס: העתיד כבר כאן - איך לשלב גישות חדשניות בפעילות השיווקית היומיומית ; חוויה זו לא בעיה – טרנדים וחדשנות בעיצוב חווית משתמש ;  מגולש לרוכש – החיבור המושלם בין הפעילות הדיגיטלית למוקד המכירות ; הנעה בהנאה – גיימיפיקציה ככלי לחיזוק המוטיבציה של נציגי החברה; הדור הבא בשיווק באמצעות אי-מייל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד