חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הפקולטה לעיצוב HIT מקיימת תערוכת בוגרים 2014

ארבע שנות לימוד מרתקות בפקולטה  לעיצוב ב- HIT מכון טכנולוגי חולון, מגיעות לסיומן החגיגי בתערוכת בוגרים מקיפה ומגוונת, בה יציגו בוגרים מהמחלקות עיצוב פנים (רמ"ח: אדר' ניסן ורשבסקי ואדר' גל גאון), עיצוב תעשייתי (רמ"ח: דודי ראבד) ועיצוב תקשורת חזותית (רמ"ח: תמיר שפר), את פרויקטי הגמר שלהם.

 

תערוכה, יצירתית, מקורית ובועטת החושפת את העתיד של עולם העיצוב הישראלי דרך עבודותיהם של בוגרי שלוש המחלקות בפקולטה : עיצוב פנים, עיצוב תקשורת חזותית ועיצוב תעשייתי. בין העבודות מוצגים פרויקטים העוסקים בנושאים חברתיים, צרכים רפואיים, רשתות חברתיות ומוצרי צריכה שונים. התערוכה תיפתח ב-16.7 בשעה 19:30


פרופ' דנה אריאלי דקאן הפקולטה לעיצוב:  "הפקולטה לעיצוב במכון הטכנולוגי חולון, מהוותיקות והמובילות בארץ, על  מחלקות ה-B.A שלה בעיצוב תעשייתי, עיצוב פנים ועיצוב תקשורת חזותית והתוכנית לתואר שני בעיצוב משולב גאה להעלות לאוויר עוד מחזור מופלא של בוגרים ולהציג בפניכם את פרויקטי הגמר של מי שהשלימו את לימודיהם בפקולטה בשנת תשע"ד. 
כמו בכל שנה, גם השנה אנו גאים ביבול הייחודי שלנו ובעובדה שהחברה הישראלית מתברכת בדור חדש של יוצרים צעירים, בועטים ומקוריים שיניעו את התרבות הישראלית קדימה בעשורים הבאים".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד