הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קמפיין צביעת קירות בקניונים למען ילדים אוטיסטים

13/01/2016
קמפיין צביעת קירות בקניונים למען ילדים אוטיסטים

קמפיין מעניין למען הילדים האוטיסטים בישראל עולה בחסות הנהלת קניוני עופר. אמש  (ג) הוצב קיר צביעה ענק בקניון עופר הגדול בפתח תקווה. על הקיר ציורים מרהיבים פרי יצירתם של אמנים אוטיסטים, אשר "רוקנו" מצבע, ברוח טרנד חוברות הצביעה הפופולאריות, כדי לאפשר למבקרים בקניון, ילדים ומבוגרים, להשתתף בצביעת התמונות בשלל צבעים עד שתתקבל תמונה מושלמת, מרהיבה וססגונית. בין המבקרים הראשונים בקיר הגיעו לטקס הפתיחה: ליהיא לפיד ומנכל הקניון הגדול - ניר ברקן, יחד עם עוברי אורח בקניון.

 

הקמפיין אשר יעלה גם בגראנד קניון בבאר שבע ובחיפה, מתקיים לקראת יום ההתרמה הארצי של אלו"ט והעמותה לילדים בסיכון, אשר פועלים למען ילדים על הספקטרום האוטיסטי.

 

ניר ברקן, מנכ"ל הקניון הגדול פתח את הטקס ואמר: "אנו שמחים לארח את עמותת אלו"ט בקניוני עופר  ולהעניק להם פלטפורמה לפעילויות מבורכת זו". לדבריו: אנו מזמינים את הציבור בימים שני ושלישי (12-13/1) משעה 16:00 , לצבוע את הציור, לחתום עליו אישית, לצלם ולהעלות לרשתות החברתיות, ובכך  לסייע בהפצת המסר.

 

ליהיא לפיד אמרה: "כל כך משמח שהרבה ילדים ומבוגרים ייחשפו לצדדים היפים של הילדים האוטיסטים, לכישרון, לצבע ולדמיון המיוחד. זהו קירוב לבבות במיטבו, כזה שמעצים את כל מי שמשתתף בו. התרגשתי מאוד לקחת חלק במיזם נפלא זה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד