הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שיתוף פעולה בין הכפתור ו- AWACS בתערוכת אוטומוטור

20/03/2018

AWACS  משווקת מערכות התרעה מבית SDS וחברת הכפתור-זוכת מוצר השנה 2018, המשווקת מערכת בטיחות לשעת חירום בטכנולוגיית eCall, יוצאות לראשונה במהלך שיווקי משותף בתערוכת אוטומוטור 2018, אשר תתקיים בחול המועד פסח במרכז הירידים. מבקרי הביתן המשותף של שתי החברות, יוכלו ליהנות ממשחק VR (מציאות מדומה) המתרגל נהיגה בטוחה, עם פרסים שיחולקו לזוכים בכל שעה עגולה.

 

אורחי התערוכה יהנו משתי המערכות המתקדמות במחיר כולל של 100 ₪ לחודש ל-3 החודשים. לרוכשים תינתן אחריות מלאה ל- 36 חודשים, התקנת שתי המערכות בבית הלקוח ללא עלות ומצלמת דרך במתנה. בתום שלושת החודשים, המחיר ישתנה בהתאם לצרכי הלקוח בבחירת המסלול המועדף לשירותי הכפתור- חבילה בסיסית ב-147 ₪, או חבילה מורחבת ב- 170 ₪.

 

שילוב שתי המערכות ברכב אמור להעניק לנהג ולנוסעים פתרון כולל והגנה מרבית בעת הנסיעה. מצד אחד מערכת ה- CM107 המיועדת להתריע במצבי סטייה מנתיב וסכנת התנגשות ובכללה זיהוי סכנות בכביש, ומהצד השני, מערכת הכפתור הפועלת בטכנולוגייה eCall, המעניקה, בראש ובראשונה, סיוע ראשוני לנהג במקרי תאונה, מצוקה רפואית, או מצב חירום.

אורלי יוסף, מנכ"לית AWACS, מסרה: "אנו פועלים רבות על מנת לסייע בצמצום אחוז התאונות על ידי העלאת המודעות במערכות מצילות חיים בארץ ובעולם. אנו רואים בשיתוף פעולה זה מהלך מבורך כיוון ששתי המערכות המוצעות במסגרת תערוכת אוטומוטור, עונות על צרכים שונים ומשלימים לכל נהג באשר הוא. המערכות מוצעות בתנאי תשלום נוחים המאפשרים אף לשכבות אוכלוסייה חלשות יותר את הזכות לנהוג בבטחה ולהרגיש ביטחון על הכביש".

 

יערה יוחנן-רוזן, מנכ"לית הכפתור, הוסיפה: "מצאנו כי המקום האידיאלי מבחינתנו להשיק מהלך חשוב זה הוא בתערוכת אוטומוטור המארחת רבבות אזרחים, במטרה להגביר את המודעות הציבורית. החל מחודש אפריל 2018 יכנס החוק המחייב כל רכב להיות מחובר למערכות eCall באירופה ואנו תקווה כי גם בישראל ישכילו הרשויות להבין את החשיבות הרבה של כל דקה בעת מצוקה להצלת חיים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד