הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לאומי לוקחים חסות על שלמה ארצי

28/05/2019

לאומי יעניק ללקוחותיו כרטיסים בהנחות משמעותיות לצמד מופעי קיץ מיוחדים של שלמה ארצי - "5 עשורים של מוזיקה". הכרטיסים יימכרו בהתחלה למחזיקי כרטיס האשראי של לאומי בלבד, בהנחה.

 

המופעים הם סנונית ראשונה במהלך שיווקי רחב, במסגרתו לאומי יעניק ערך מוסף למחזיקי כרטיס האשראי הבנקאי, כחלק מתכנית הנאמנות של הבנק ובהשלמה למועדון גודיז, על ידי מתן הטבות ייחודיות. השילוב בין חמשת עשורי המוזיקה של שלמה ארצי, והעשורים הרבים של פעילות לאומי במדינת ישראל, ממחיש את הערך המוסף אותו הבנק רוצה להעניק ללקוחותיו.

מדובר בצמד הופעות חד פעמיות של שלמה ארצי, שבכל אחת מהן יתארחו אמנים מהשורה הראשונה: אמיר דדון, דויד ברוזה, דיקלה, חיים משה, ישי ריבו, מוש בן ארי, נורית גלרון, נתן גושן, שלום חנוך, שמעון בוסקילה וריטה.

 

לדברי מיטל שירן הראל, ראש מערך השיווק של לאומי, "אנחנו מחפשים כל העת להעניק ללקוחותינו הטבות ייחודיות ושמחים מאד על שיתוף הפעולה עם שלמה ארצי, הזמר הלאומי אשר חוגג יחד איתנו 50 שנים על הבמה. מופע זה, המשלב את ארצי יחד עם אומנים מובילים אחרים, יהיה חגיגה של תרבות ישראלית איכותית ואנחנו שמחים לאפשר ללקוחות לאומי להיות חלק ממנה."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד