הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת התרגום הבינלאומית Net Translators יישמה את מערכת EMaaS לניהול לפי יעדים

6/05/2013

חברת התרגום הבינלאומית Net-Translators השלימה את יישומו של פתרון לניהול לפי יעדים EMaaS , המשמש לחיבור מניע של בעלי התפקידים בארגון ליעדים קצרי וארוכי טווח של הארגון.

הפלטפורמה של EMaaS (Effective Management as a Service), המסופקת במודל תוכנה כשירות, הופכת את  היעדים של חברת Net-Translators מוגדרים וברורים, תכניות העבודה השוטפות נגזרות מהיעדים והיא מסייעת למנהלי החברה לקידום ביצועי החברה.

במסגרת שיתוף הפעולה בין בלאט לפידות, משווקת זהב של SalesForce.com בישראל לבין EMaaS הוצע לחברת Net Translators ליישם את מערכת ניהול היעדים בשילוב עם מערכת ניהול המכירות  SalesForce וכך לקבל שתי זוויות ניהול משלימות.

מערכת EMaaS מתממשקת למערכת SalesForce CRM, אשר יושמה על ידי חברת בלאט לפידות יישומים ארגוניים, כאשר SalesForce CRM משמשת לניהול קשרי הלקוחות המפורט של הארגון ומערכת EMaaS משלימה את הזווית הניהולית הכוללת תוך שימוש במדדים מרכזיים המנוהלים בארגון בתחומים שונים ביניהם מדדי שיווק ומכירות הנלקחים מ- Sales Force.

לדברי גל ישר, מנכ"ל  חברת Net Translators, החברה מעסיקה עובדים בכל העולם ולקוחותיה פזורים ברחבי הגלובוס ולכן נדרשת כל הזמן לעבודת לוגיסטיקה מורכבת ובקרת איכות בלתי מתפשרת. עם EMaaS  המידע אודות היעדים אותם הצבנו לעצמנו , מגיע "בדחיפה" להנהלת החברה. מנהלים בארגון יודעים את המשימות והמטרות ומכוונים לאותם יעדים. מיקוד זה מביא לשיפור ביצועים בתחומים הקריטיים לחברה - שיפור באיכות המכירות, באיכות אספקת השירות, במצויינות התפעולית ובחדשנות של הארגון ולראייה משותפת לאן אנו מכוונים ברמת החברה הכוללת".

 

ישר הוסיף: "העבודה במודל SaaS, אידיאלי לארגונים בעולם, משום שהוא מאפשר לחסוך זמן ועלויות של מערכות מיחשוב וכוח אדם. זאת בנוסף לאפשרות ליהנות מן הניסיון של ארגונים אחרים - כמעט בכל בעיה בה אנו נתקלים, מישהו כבר נתקל בה בעבר וכך  אנו לומדים מניסיונם של אחרים וגם משתפים מן הניסיון שלנו".

לדברי איריס צידון, מנכ"לית משותפת ב- EMaaS, "פתרון EMaaS מאפשר לחברות לנהל את היעדים בארגון בזווית ה-   Top Downוכך לחזק את הניהול המאוזן של החברה. העבודה עם הפתרון מתחילה בהמלצה למדדים ייעודיים לחברה ולאחר אישורם ניתן להתחיל לעבוד באופן מיידי.

בנוסף, השקיפות היא מלאה, מעצימה ומניעה, כל אחד מבעלי הגישה למערכת  בארגון רואה את התמונה הכוללת ומקבל כלי להבנת מדדי ההצלחה האישיים שלו ושל כלל החברה בו זמנית.

צידון הוסיפה: "מערכת EMaaS המסופקת במודל תוכנה כשירות, משתדרגת ומשתפרת כל העת דרך עדכון הידע העסקי שנצבר במערכת באמצעות אנטיליגנציה קולקטיבית".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד